اخبار آلتکویناخبار اتریوم

نهنگ‌های اتریوم پشت شیبا را خالی کردند؛ کاهش ۳۰۰ میلیون دلاری دارایی نهنگ‌ها

نهنگ‌های اتریوم در چند هفته اخیر حجم زیادی از دارایی‌های خود را فروخته‌اند. اما در هفته اخیر تمرکز آن‌ها بر تخلیه میم کوین شیبا اینو بوده است. نهنگ‌های اتریوم که همیشه بزرگترین حامیان شیبا اینو بودند، اکنون مقادیر زیادی از توکن‌های شیبا خود را فروخته‌اند و تاثیر زیادی در کاهش قیمت شیبا داشته‌اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از bitcoinist، در اوج رالی شیبا اینو، مجموع دارایی‌های شیبا نهنگ‌های برتر اتریوم از مرز یک میلیارد دلار گذشت و در علاقمندی نهنگ‌های اتریوم به میم کوین شیبا جای شکی باقی نگذاشت. اما چند ماه بعد با شروع بازار نزولی، نهنگ‌های اتریوم شروع به فروش دارایی‌های خود کردند. این روند نزولی ادامه پیدا کرد تا اینکه حدود دو ماه پیش ارزش دارایی شیبای نهنگ‌های اتریوم به کمتر از ۵۰۰ میلیون دلار رسید. اما حجم دارایی‌هایی شیبا نهنگ‌های اتریوم برای مدتی در این سطح ثابت ماند و حتی در برخی مقاطع افزایش داشت.

اما در ۴ هفته اخیر این روند نزولی شدت گرفت به طوری‌که در حال حاضر، کل دارایی‌های SHIB بزرگترین نهنگ‌های اتریوم تنها حدود ۱۶۰ میلیون دلار است. این بدان معناست که طی ماه گذشته، نهنگ‌ها بیش از ۳۰۰ میلیون دلار دیگر از توکن‌های شیبا خود را فروخته‌اند.

با نزدیک‌تر شدن مرج اتریوم، سرمایه‌گذاران در کل بازار رمزارز برای حفظ ارزش دارایی‌های خود اقدامات احتیاطی انجام می‌دهند، زیرا عدم اطمینان (در مورد موفقیت مرج) کل بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

به نظر می‌رسد اقدامات نهنگ‌های اتریوم کاتالیزور کاهش قیمت SHIB بوده است. بر اساس داده‌های قیمت میهن بلاکچین در زمان نوشتن این مطلب، قیمت شیبا (SHIB )‌ ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار است. قیمت شیبا اینو طی ۲۴ ساعت گذشته ۷٪، کاهش یافته است و هم‌اکنون با بالاترین قیمت تاریخی خود ۸۶.۲۵٪ فاصله دارد.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا