ایردراپ

جزییات ایردراپ Ethena منتشر شد؛ چه کسانی واجد شرایط شدند؟

اتنا لبز (Ethena Labs) روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که ۷۵۰ میلیون توکن حاکمیتی خود به نام ENA را در ۲ آوریل (۱۴ فروردین) ایردراپ می‌کند.

به گزارش میهن بلاکچین، کل عرضه ENA به ۱۵ میلیارد واحد می‌رسد و ۷۵۰ میلیون توکن تقریبا ۵٪ از عرضه آن را تشکیل می‌دهد. این توکن‌ها بر اساس میزان مشارکت کاربران با پروتکل اتنا و واحدهای شاردِ (Shard) آن‌ها توزیع خواهد شد. علاوه بر این ایردراپ ENA به کاربرانی که توکن USDe را هولد کرده باشند، تعلق می‌گیرد.

طبق بیانیه اتنا لبز، توکن ENA در تاریخ ۲ آوریل (۱۴ فروردین) بین کاربران واجد شرایط توزیع شده و در صرافی‌های متمرکز قابل معامله خواهد بود. میزان توکن‌های هر کاربر بر اساس تعداد شاردهایی مشخص می‌شود که تا تاریخ ۱ آوریل (۱۳ فروردین) جمع‌آوری کرده باشد. در این بیانیه خاطرنشان شده که کاربران برای دریافت ایردراپ ENA باید USDe را در پروتکل اتنا استیک کرده یا آن را به هر شکل دیگری نگهداری کنند.

ایردراپ ENA پس از کمپین ۶ هفته‌ای شارد اتنا (Ethena Shard Campaign) انجام می‌شود. در این کمپین، علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال با انجام فعالیت‌هایی در پروتکل اتنا، شاردها را جمع‌آوری می‌کردند. اتنا لبز ادعا می‌کند که در طول این رویداد، عرضه USDe به ۱.۳ میلیارد دلار رسید.

علاوه بر این اتنا لبز در این مدت ۲۰.۵ میلیون دلار سرمایه جدید را از شرکت‌هایی مانند گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، اوکی اکس (OKX)، دراگون‌فلای (Dragonfly)، بایننس لبز (Binance Labs) و بای‌بیت (Bybit) جذب کرده است.

منبع
دبلاک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا