ایردراپ

فصل دوم ایردراپ اترفای (Ether.fi) با ۵۳ میلیون توکن ETHFI شروع شد!

پلتفرم بررسی‌کننده واجدین شرایط (Claim Checker) ایردراپ فصل ۲ اترفای (Ether.fi) اکنون فعال شده است و رویداد مهمی را برای جامعه اترفای رقم می‌زند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، در ابتدا این ایردراپ برای تاریخ دیگری برنامه‌ریزی شده بود، اما اجرای ایردراپ برای اطمینان از یکپارچگی و عملکرد بهتر به تعویق افتاد و به ۶ جولای (۱۶ تیر) موکول شد.

ایردراپ فصل دوم اترفای

ایردراپ اترفای، یکی از بزرگترین ایردراپ‌ها در فضای کریپتو است. این پروتکل بزرگترین پروتکل برای لیکویید ری‌استیکینگ است که روی بلاکچین اتریوم ساخته شده و ایردراپش در چند دوره برگزار می‌شود. فصل سوم این ایردراپ از ۱ جولای ۲۰۲۴ آغاز می‌شود و تا اوایل سپتامبر ۲۰۲۴ هم ادامه دارد. در هر فصل ایردراپ، مقداری توکن ETHFI به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود که بر اساس معیارهای مشارکت و تعامل آنها در جامعه اترفای تخصیص می‌یابد.

ایردراپ فصل ۲ با توزیع ۵۳ میلیون توکن ETHFI به عنوان مقدار تخصیص پایه، جوایز قابل توجهی را وعده می‌دهد. به‌علاوه، اترفای توکن‌های اضافی را از خزانه برای تکمیل پاداش‌های استیک کننده‌های کوچک‌تر تخصیص داده است که این رویداد را برای کسانی که سهام کمتری دارند جذاب می‌سازد. شرکت‌کنندگان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به صفحه دریافت ایردراپ، وضعیت تخصیص خود را بررسی کرده و آن را دریافت کنند.

تشخیص سیبل و ارزیابی کیف پول‌ها

در تلاش برای اطمینان از عدالت و جلوگیری از حملات سیبل (Sybil)، اترفای با کی‌آس لبز (Chaos Labs) برای اجرای اقدامات شناسایی قوی سیبل همکاری کرده است. برخی از کاربران، به‌ویژه آنهایی که توسط سیستم برچسب‌گذاری شده‌اند، باید یک فرآیند تأیید را تکمیل کنند تا ثابت شود که نهادهای سیبل نیستند. این مرحله برای مطالبه کامل سهم تخصیص یافته بسیار مهم است. کاربرانی که گواهی جعلی ارائه دهند یا به عنوان بازیگران بد معرفی شوند، توکن‌های تخصیص یافته به آنها حذف می‌شود تا یکپارچگی ایردراپ حفظ شود.

توکن‌های ETHFI، مطابق با استاندارد ERC-20 اتریوم، نقش اصلی حاکمیتی را در اکوسیستم اترفای ایفا می‌کنند. با مجموع عرضه محدود به ۱ میلیارد توکن، ۱۱۵.۲ میلیون توکن در حال حاضر در گردش هستند که ۱۱.۵۲٪ از کل عرضه را نشان می‌دهد. این شامل ۶٪ توزیع شده در طول ایردراپ فصل اول است. در فصل دوم نیز ۵٪ دیگر از کل عرضه ETHFI توزیع می‌شود که منجر به تمرکززدایی بیشتر حاکمیت و توانمندسازی جامعه خواهد شد.

طبق داده‌های دیفای‌لاما (DefiLlama)، اترفای همچنان رشد قابل توجهی را تجربه می‌کند و به ارزش کل قفل شده (TVL) بیش از ۵.۶ میلیارد دلار رسیده است. این امر اترفای را در جایگاه بزرگترین پروتکل لیکویید استیکینگ قرار می‌دهد که از رقبایی مانند پافر فایننس (Puffer Finance) و رنزو (Renzo) پیشی می‌گیرد. در اوایل سال جاری، اترفای در یک مرحله تامین مالی، ۲۷ میلیون دلار از سری A را به دست آورد که نشان‌دهنده حمایت قوی نهادی و مسیر رشد امیدوارکننده آن بود.

منبع
اترفای

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا