اخبار خارجی

موسس اتریوم ۹۲,۰۰۰ اتر را به فروش رساند!

جفری ویلک (Jeffrey Wilcke) یکی از موسسان و توسعه دهندگان اصلی اتریوم ، در تاریخ ۲۵ دسامبر ۹۲,۰۰۰ اتر به ارزش ۱۱.۵ میلیون دلار را به صرافی ارز دیجیتال آمریکایی کراکن ارسال کرد.

اگرچه کوین تلگراف نگرانی هایی گزارش داد که ممکن است ویتالیک بوترین در صدد فروش ۲۵ میلیون دلار ارز دیجیتال باشد، اما توییت جفری ویلک موضوع دیگری را نشان داد. وی در توییتر نوشت:

خدای من، هیچ چیزی پنهان نمی‌ماند. من به پول احتیاج داشتم.

گیت هاب نشان می‌دهد که ویلک موسس شرکت Grid Games است. وی مدعی شد که برای تامین بودجه بازی در دست توسعه این شرکت به پول نیاز دارد.

مدارک موجود در بلاک چین

علاوه بر توییت ویلک، منابع مختلف نشان می‌دهند که آدرس اتریوم ثبت شده به اسم جف ویلک، ۹۰,۰۰۰ اتر به صرافی کراکن انتقال داده است.

در ژانویه ۲۰۱۶، حساب مربوط به توسعه دهنده بنیاد اتریوم، ۴۰۸,۰۰۰ اتر به یک آدرس ox600 انتقال داد. از ژانویه ۲۰۱۶ تا پایان سال جاری، این آدرس فروش مستمر و انتقال سرمایه را نشان می‌داد، اگرچه این فروش در تاریخ ۲۵ دسامبر کاهش شدیدی داشته است.

اگرچه این آدرس هنوز دارای ۲۱۸,۰۰۰ اتر معادل با ۲۷ میلیون دلار است، اما ۹۰,۰۰۰ اتر آن به آدرس واسطه و سپس به صرافی کراکن انتقال یافته است.

منبع نظارتی اتراسکن (etherscan) نشان می‌دهد این تراکنش توسط آدرس ox600 انجام شده است.

قبل از آنکه ویلک ۹۰,۰۰۰ اتر به صرافی کراکن ارسال کند، ویتالیک بوترین در پادکست ۱۱ دسامبر اعلام کرده بود هنگامی که قیمت اتر در ژانویه ۲۰۱۸ به ۱۴۰۰ دلار رسید، درآمد بنیاد اتریوم از فروش اتر به رکورد ۱۰۰ میلیون دلار رسیده بود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا