اخبار خارجی

قیمت ۵۰۰ دلار سکوی پرتابی برای افزایش چشمگیر قیمت اتریوم است

اتریوم طی چند روز اخیر شاهد افزایش قیمت از ۳۶۰ به ۴۲۰ دلار بوده است. تحلیلگران بیان کرده‌اند که اگر سطح قیمت ۵۰۰ دلار به سطح حمایتی تبدیل شود، افزایش قیمت چشمگیری را شاهد خواهیم بود.

تحلیلگران: افزایش قیمت چشمگیر اتریوم در صورت حفظ قیمت ۵۰۰ دلار

اگر اِتریوم بتواند سطح قیمت ۳۹۰ الی ۴۰۰ دلار را حفظ کند، در شرایطی قرار می‌گیرد که می‌تواند افزایش قیمت بیشتری داشته باشد.

تحلیلگران بیان کرده‌اند که اگر این ارز دیجیتال بتواند قیمت ۴۲۰ دلار را به سطح حمایتی تبدیل کند، احتمالا به قیمت ۵۰۰ دلار نیز می‌تواند دست یابد. یکی از تحلیلگران در این خصوص گفته است:

اتریوم به خوبی توانست از سد قیمت ۳۹۵ دلار عبور کند. احتمال دارد که شاهد بازگشت به قیمت ۳۹۵ دلار و سپس افزایش قیمت باشیم. شرایط برای دستیابی به قیمت ۴۹۰ دلار مساعد به نظر می‌رسد.

این تحلیلگر افزوده است که اگر اتریوم بتواند قیمت ۵۰۰ دلار را به سطح حمایتی تبدیل کند، افزایش قیمت چشمگیر در پیش خواهد بود.

نمودار زیر در تاریخ ۲۳ اکتبر منتشر شده است و نشان می‌دهد که اگر اِتریوم بتواند قیمت ۵۰۰ دلار را به سطح حمایتی تبدیل کند، روند صعودی به سمت قیمت ۱۰۰۰ دلار آغاز خواهد شد. قیمت ۵۰۰ دلار از آن جهت مهم است که نزدیک به بالاترین سطح قیمت روند صعودی ماه آگوست است.

قیمت اتریوم

موانع فاندامنتال‌ در خصوص اتریوم ۲.۰

با توجه به گزارش‌هایی که گویای تاخیر به‌روزرسانی اتریوم ۲.۰ هستند، اِتریوم نیز با موانعی مواجه شده است.

دنی رایان محقق بنیاد اتریوم گفته است که قراردادهای واریز این به‌روزرسانی تا پایان حسابرسی، فعال نخواهند شد. وی در این خصوص گفت:

این کتابخانه برای ایجاد کلیدها و امضای پیام‌ها بسیار مهم است زیرا استفاده از آنها در مراحل و فازهای اولیه باید به صورت ایمن انجام شود. اگر از آنها برای ایجاد کیف پول خود استفاده می‌کنید، باید تصادفی بودن مطلوبی داشته باشند. با توجه به اهمیت بسیار زیاد این کتابخانه و با توجه به اینکه اگر خطای فاندامنتالی در این کتابخانه وجود داشته باشد اوضاع به شدت به هم خواهد ریخت، موانع مختلفی وجود دارد.

رایان افزود این حسابرسی می‌تواند باعث تاخیر عرضه به‌روزرسانی تا ماه نوامبر شود.

یکی دیگر از توسعه‌دهندگانی که بر روی این به‌روزرسانی کار می‌کند گفته است که پس از عرضه قرارداد واریز، ۶ الی ۸ هفته طول می‌کشد تا اتریوم ۲.۰ عرضه و اجرا شود.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا