خطر کاهش قیمت برای اتریوم ؛ احتمال رسیدن سطح حمایتی آن به ۲۰۰ دلار

قیمت اتریوم در حال کاهش است و به کمتر از سطح حمایتی ۲۲۵ دلار رسیده است. قیمت اتر در معرض خطر کاهش بیشتر است و ممکن است به سطح حمایتی ۲۰۰ دلار برسد.

قیمت اتر نشانه های نزولی نشان می‌دهد و به کمتر از ۲۲۵ دلار رسیده است. قیمت اتر در حال حاضر ۲۲۱ دلار است و کمتر از میانگین متحرک ساده قرار دارد.

خط روند نزولی مهمی با سطح مقاومتی نزدیک به ۲۲۵ دلار در نمودار ۴ ساعته قیمت اتر در حال شکل گیری است.

قیمت اتر باید به بالاتر از سطح حمایتی ۲۲۵ دلار برسد تا از رسیدن به سطح حمایتی ۲۰۰ دلار جلوگیری شود.

کاهش قیمت اتریوم به ۲۲۵ دلار

هفته گذشته، اتریوم روند نزولی به کمتر از سطح حمایتی ۲۳۵ دلار را آغاز کرده است. قیمت اتر از سطح حمایتی ۲۲۵ دلار عبور کرده است و کمتر میانگین متحرک ساده قرار دارد.

این روند نزولی، شرایط برای کاهش قیمت و رسیدن به سطح ۲۱۵ دلار را فراهم کرده است. در حال حاضر اتر در روند نزولی بالاتر از سطح قیمت ۲۱۵ دلار قرار دارد اما نشانه های نزولی بسیار زیادی قابل مشاهده است.

سطح مقاومتی اولیه نزدیک به ۲۲۲ و ۲۲۴ دلار است. سطح اصلاحی فیبوناچی ۲۳.۶ درصد روند نزولی از ۲۴۹ دلار الی ۲۱۵ دلار است. نکته مهم این است که خط روند نزولی مهمی با سطح مقاومتی ۲۲۵ دلار در نمودار ۴ ساعته قیمت اتر در حال شکل گیری است.

قیمت اتریوم
قیمت اتریوم

اگر قیمت اتر از سطح مقاومتی ۲۲۵ دلار عبور کند،‌ می‌تواند به سطح مقاومتی مهم بعدی بر روی ۲۳۲ دلار بازیابی شود. سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصد روند نزولی از ۲۴۹ الی ۲۱۵ دلار و نزدیک به ۲۳۲ دلار است.

بنابراین، قیمت اتر نزدیک به سطوح مقاومتی ۲۲۵ و ۲۳۲ دلار در نوسان است. گاوها برای آنکه بتوانند قیمت اتر را به بالاتر از مانع ۲۳۲ دلار برسانند باید به قیمت ۲۲۵ دلار دست یابند.

آیا کاهش قیمت بیشتری برای اتر در پیش است؟

سطح حمایتی اول اتر نزدیک به ۲۱۵ دلار است. اگر خرس ها بتوانند قیمت را به کمتر از سطح ۲۱۵ دلار برسانند، کاهش ۳ الی ۵ درصدی قیمت امکان پذیر است.

در مورد مذکور، قیمت اتر احتمالا به سطوح حمایتی ۲۰۵ و ۲۰۰ دلار برسد. کاهش قیمت بیشتر می‌تواند احتمال رسیدن به قیمت ۱۸۵ دلار را به وجود آورد.

اندیکاتورهای تکنیکال

اندیکاتور MACD چهار ساعته: اندیکاتور MACD قیمت اتر در محدوده نزولی است.

اندیکاتور RSI چهار ساعته: اندیکاتور RSI قیمت اتر در حال حاضر کمتر از ۴۰ است.

سطح حمایتی مهم: ۲۱۵ دلار

سطح مقاومتی مهم: ۲۲۵ دلار


منبع newsbtc
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر