اخبار اتریوم

پریتی (Parity) توسط اتریوم شارژ شد!

بنیاد اتریوم که یکی از عوامل کلیدی در توسعه اتریوم است، ۵ میلیون دلار به فناوری های پریتی (Parity) اهدا کرد. این کمک مالی در خصوص اقدامات شرکت در حوزه مقیاس پذیری، کاربرد و امنیت شبکه اتریوم است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

پریتی (Parity) یکی از تیم های ویژه ای است که بر روی بهبود اکوسیستم اتریوم کار می‌کند. این تیم هم چنین مسئول پریتی اتریوم (Parity Ethereum) نیز می‌باشد که سریعترین و پیشرفته ترین کلاینت اتریوم است. موسسه اتریوم بیان کرد که این کمک مالی برای فعالیت های این تیم بر روی کسپر (Casper) ، شاردینگ (Sharding)، لایت کلاینت ها، QA (پرسش و پاسخ)، حسابرسی، بهبود زیرساخت ها و ابزار توسعه می‌باشد.

بنیاد اتریوم در سایت رسمی خود گفت:

با توجه به تمام معیارها، پریتی یکی از عوامل فنی مهم در پروژه اتریوم است و از زمان ایجاد، اقدامات متن باز و جذب سرمایه مهمی انجام داده اند.

این بنیاد بیان کرد که برنامه اهدای کمک مالی بر تیم های جذب سرمایه و افراد فعال بر مقیاس پذیری، کاربرد و امنیت شبکه اتریوم متمرکز است.

این موضوع، اقدامات پریتی را در جهت رسیدن به پیشرفت های فناوری جدید هدایت می‌کند و تمرکز آن ها را بر گواه اثبات سهام، شاردینگ و وب اسمبلی (WebAssembly) معطوف می‌کند. به علاوه، این بنیاد ۵ میلیون دلار را در یک مرحله به پریتی پرداخت نمی‌کند. بنیاد اتریوم این مبلغ‌ را طی ۵ مرحله پرداخت خواهد کرد که یک مرحله از آن گذشته است. پرداخت بعدی پس از اتمام اقدامات همگام سازی eWasm انجام می‌شود. دو نقطه عطف دیگر برای پرداخت مراحل بعد شامل ارائه کیف پول برای شبکه اصلی و انجام موفقیت آمیز فاز ۰ و ۱ شاردینگ است.

یکی از کاربران توییتر با نام Dinuxen Sha گفت:

تمام مزایای شبکه اتریوم از این کمک مالی است؟

ویتالیک بوترین در پاسخ گفت:

خیر. این کمک مالی فقط توسعه پریتی اتریوم را پوشش خواهد داد.

یکی دیگر از کاربران به اسم اریک گفت:

پس بنیاد اتریوم به موسسان فناوری پریتی که در بنیاد اتریوم کار می‌کنند کمک مالی می‌کند. این موضوع ثابت می‌کند اتریوم چقدر حریص است.

نظر شما در مورد پیشرفت های شبکه اتریوم چیست؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا