مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ پذیرش بیت کوین در کشورهایی با تورم بالا

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت آنتونی به سوال یکی از کاربران درباره پذیرش بیت کوین در کشورهایی با تورم بالا مثل مکزیک پاسخ می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

 

کاربران عادی و افراد حرفه‌ای زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، با آنتونی در ارتباط هستند و سوالات مهمی را با او مطرح می‌کنند. او که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، با دقت به این سوالات پاسخ می‌دهد و اطلاعات مفیدی در اختیار کابران سرتاسر جهان قرار می‌دهد.

در این قسمت یکی از کاربران کشور مکزیک که با تورم بالا دست و پنجه نرم می‌کند، درباره راهکارهای پذیرفتن بیت کوین در میان افرادی که به دور از تکنولوژی هستند سوال پرسیده. افرادی که طی سالها و با تلاش بسیار مبلغی پس‌انداز کرده‌اند و حالا به دلیل تورم نگران از دست دادن پول خود و به خطر افتادن آینده خانواده‌شان هستند. آنتونی معتقد است افرادی که هنوز به طور کامل با تکنولوژی بلاک چین و نحوه ذخیره کردن ارزهای دیجیتال در کیف پول‌های مختلف آشنا نیستند، فعلا نباید پس‌اندازهای عمر خود را به شکل ارز دیجیتال دربیاورند. چون ضرر عدم آگاهی آنها به مراتب بیشتر از ضرری خواهد بود که از تورم حاکم بر ارز رایج کشورشان متحمل می‌شوند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا