مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ آیا اتریوم بیت کوین بعدی است؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می‌کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت آنتونی به سوال یکی از کاربران که می‌پرسد آیا اتریوم همان بیت کوین بعدی است؟ پاسخ می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاربران عادی و افراد حرفه‌ای زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، با آنتونی در ارتباط هستند و سوالات مهمی را با او مطرح می‌کنند. او که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، با دقت به این سوالات پاسخ می‌دهد و اطلاعات مفیدی در اختیار کابران سرتاسر جهان قرار می‌دهد.

در این قسمت، یکی از کاربران سوال خیلی خوب و جالبی با آنتونی مطرح می‌کند و از او می‌پرسد آیا اتریوم در مسیری که در حال طی کردن است، به جایگاهی که بیت کوین در حال حاضر دارد خواهد رسید و به عبارت دیگر، آیا اتریوم، بیت کوین بعدی است؟ آنتونی در ویدئو با دقت جزئیاتی درباره تفاوت‌های بیت کوین و اتریوم را بیان می‌کند و به این مسئله می‌پردازد که این دو ارز دیجیتال قرار نیست هیچوقت باهم به رقابت بپردازند. آنتونی همچنین به خوبی مسئله مزیت پیشرو بودن در بازار را بررسی می‌کند و درباره تاثیر آن روی شکل فعالیت کاربردهای مختلف محصولات توضیح می‌دهد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا