مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ بیت کوین و اتریوم چگونه با هم رقابت می کنند؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

شاید افراد زیادی معتقد باشند بیت کوین در دنیای ارزهای دیجیتال حرف اول و آخر را می‌زند و هیچ ارز دیگری قادر به رقابت با آن نیست. این تفکر درستی نیست چون مقایسه اتریوم و بیت کوین مثل مقایسه کوسه و شیر، عقاب و خرس، و به طور کلی هر دو موجودی است که در دو محیط کاملا متفاوت زندگی می‌کنند و ویژگی‌های ذاتی متفاوتی دارند. هر دو می‌توانند فرمانروای سرزمین خود باشند ولی به رقابت انداختن آنها با همدیگر معنایی ندارد.

در این ویدئو، آنتونی به زبانی ساده تفاوت اتریوم و بیت کوین را توضیح می‌دهد و از مقایسه آنها باهم و تفاوت‌های ذاتی این دو حرف می‌زند. درک ماهیت متفاوت این دو ارز دیجیتال می‌تواند به کنار گذاشتن تعصب‌ها و قضاوت‌های نا به جا در مورد آنها کمک کند. از نظر آنتونی، جایگاه بیت کوین و اتریوم جایگاه رقابتی نیست؛ بلکه این دو ارز دیجیتال هر کدام با ارائه ویژگی‌ها و قابلیت‌های متمایز، در دنیای ارزهای دیجیتال پیش می‌روند و هرکدام به نحوی جذابیت و پتانسیل‌های این عرصه را برای کاربران افزایش می‌دهند. این دو ارز دیجیتال پیشرو هر کدام با ویژگی‌های منحصر به فرد در محیط مخصوص به خود پیش می‌روند و مسیر حرکت آنها هیچوقت مسیر دیگری را قطع نخواهد کرد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا