مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ بیت کوین و اتریوم چگونه با هم رقابت می کنند؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم.

شاید افراد زیادی معتقد باشند بیت کوین در دنیای ارزهای دیجیتال حرف اول و آخر را می‌زند و هیچ ارز دیگری قادر به رقابت با آن نیست. این تفکر درستی نیست چون مقایسه اتریوم و بیت کوین مثل مقایسه کوسه و شیر، عقاب و خرس، و به طور کلی هر دو موجودی است که در دو محیط کاملا متفاوت زندگی می‌کنند و ویژگی‌های ذاتی متفاوتی دارند. هر دو می‌توانند فرمانروای سرزمین خود باشند ولی به رقابت انداختن آنها با همدیگر معنایی ندارد.

در این ویدئو، آنتونی به زبانی ساده تفاوت اتریوم و بیت کوین را توضیح می‌دهد و از مقایسه آنها باهم و تفاوت‌های ذاتی این دو حرف می‌زند. درک ماهیت متفاوت این دو ارز دیجیتال می‌تواند به کنار گذاشتن تعصب‌ها و قضاوت‌های نا به جا در مورد آنها کمک کند. از نظر آنتونی، جایگاه بیت کوین و اتریوم جایگاه رقابتی نیست؛ بلکه این دو ارز دیجیتال هر کدام با ارائه ویژگی‌ها و قابلیت‌های متمایز، در دنیای ارزهای دیجیتال پیش می‌روند و هرکدام به نحوی جذابیت و پتانسیل‌های این عرصه را برای کاربران افزایش می‌دهند. این دو ارز دیجیتال پیشرو هر کدام با ویژگی‌های منحصر به فرد در محیط مخصوص به خود پیش می‌روند و مسیر حرکت آنها هیچوقت مسیر دیگری را قطع نخواهد کرد.

منبع
میهن بلاکچین

ساناز حبیبی

جذابیت نوشتن برای من از وقتی که سنم هنوز یه رقمی بود شروع شد و به‌مرور زمان، سر در آوردن از ناشناخته‌ها هم برام جذاب شد. ترکیب اینها با هم در کنار علاقه زیادم به یادگیری زبان‌های مختلف، باعث شد بتونم تو حوزه‌های مختلف سرک بکشم و تو یکی از همین سرک کشیدن‌ها بود که با حوزه بلاکچین آشنا شدم و بینگو! مجذوب قابلیت‌های باحال این حوزه شدم و فهمیدم انگار راهم رو پیدا کردم؛ خوندن، یاد گرفتن و یاد دادن هرچی که مربوط به بلاکچین باشه! من با موزیک زنده‌ام و فیلم و سریال و سفر اجزای جدایی‌ناپذیر زندگیم هستن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا