متوسط مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ استفاده از کریپتو برای خرید لوازم دست دوم !

در مقاله‌های هر هفته با آنتونی، سعی می‌کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم. در ویدیو این هفته آنتونی درباره اینکه شما آیا برای خرید لوازم دست دوم هم می‌توانید از دارایی‌های کریپتو استفاده کنید صحبت می‌کند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

 

آنتونی که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، توضیح می‌دهد که استفاده از کریپتو حتی در حراج خانه‌ها یا خرید لوازم دست دوم هم امکان پذیر است.

در استفاده از کریپتو چگونه باید پرداخت را ثابت کرد؟

آنتونی در پاسخ به این سوال که چگونه در خرید لوازم دوم بعد از پرداخت با استفاده از کریپتو می‌توان ثابت کرد که پول را پرداخت کردیم؟ اینگونه جواب می‌دهد که شما وقتی با پول نقد پرداخت می‌کنید چگونه ثابت می‌کنید؟ و اینکه در بسیاری از کشورها لزومی برای اینکار ندارید. شما هیچ‌وقت برای فروش لوازم دست دوم خود از مشتری اطلاعات هویتی نمی‌خواهید و کسی از شما چنین چیزی را نمی‌خواهد.

البته برای کشورهایی مثل آمریکا، تنها بعد از فروش آن مالیات مورد نیاز را پرداخت کنید و نیازی ندارید که برای فروش یک وسیله دست دوم خیلی قدیمی از کسی اطلاعات هویتی بپرسید.

برای دریافت پول هم می‌توانید از کیف‌پول‌های موبایلی استفاده کنید. چون اکثر اونها برای هر پرداخت آدرس جدیدی درست می‌کنند. شما برای هر کدوم از مشتری‌های جدید می‌توانید یک آدرس جدید درست کنید. البته برای بیت کوین کمی موضع پیچیده‌تر است چون باید از شبکه لایتنینگ استفاده کنید و هرکسی کیف‌پول مخصوص به آن را ندارد.

آنتونی در انتها توضیح می‌دهد که خود او نیز در سال ۲۰۱۴، ماشین مینی کوپر قدیمی خود را در پارکینگ یک مجتمع در ازای بیت کوین فروخته است. و برای اینکار از گوشی هوشمند و QR کد استفاده کرده است. پس شما هم می‌توانید بوسیله رمز ارزهای مختلف اینکار را انجام دهید چون شیوه اصلی کار به همین صورت است.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا