مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ بیت کوین به بیانی ساده!

در این سری مقالات هر هفته با آنتونی قصد داریم ویدیوهای آموزشی از سخنان آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را برای شما آماده کنیم تا هم با علم این حوزه بیشتر آشنا شوید و هم درک و شناخت بیشتری از بیت کوین و حوزه کریپتو داشته باشید. بیت کوین و ساختار آن برای بسیاری از افراد دشوار و پیچیده می باشد اما افراد بسیاری در این حوزه وجود دارند که این علم را به راحتی و به زبانی ساده شرح می دهندو آندرس یکی از آن افرادی است که در این حوزه بسیار شناخته شده می باشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

آندرس آنتونوپولوس یکی از افراد معروف و شناخته شده در این حوزه می باشد که در سال ۲۰۱۱ با بیت کوین آشنا شد. وی نویسنده کتاب سلطه بر بیت کوین و اینترنت پول می باشد. آندرس همچنین مجری پادکست  Let’s Talk Bitcoin است. مدرک تحصیلی وی علوم کامپیوتر و ارتباطات داده و سیستم های توزیع شده از دانشگاه کالج لندن می باشد. از سال ۲۰۱۱ به بعد آندرس آنتونوپولوس شیفته بیت کوین شد و کار خود را رها کرد و به آموزش بیت کوین اختصاص داد. وی شروع به صحبت و تدریس در خصوص بیت کوین و علم آن کرد و کنفرانس هایی برای آگاهی رسانی به مردم تشکیل داد. از آن زمان تا به حال آندرس چندین کتاب نوشته است که به آموزش علم بیت کوین اختصاص دارد.

 

بیت کوین اولین ارز دیجیتالی است که توسط ساتوشی ناکاموتو در سال ۲۰۰۸ معرفی شد. بیت کوین زیرساخت همتا به همتا و غیرمتمرکزی دارد که به وسیله تکنولوژی بلاک چین امکان پذیر می باشد. این ارز دیجیتال توسط هیچ سازمان و دولتی کنترل نمی شود و هیچ کسی نمی تواند کنترل آن را به دست آورد. به لطف فناوری بلاکچین بیت کوین سیستم غیرمتمرکز و توزیع شده ای دارد که در شبکه آن مجموعه سیستم های غیرمتمرکز کنترل می کنند که چه تراکنشی درست انجام شده و چه پولی متعلق به چه فردی است.

در این ویدیو موضوع مهمی که آندرس مطرح می کند این است که اکثر افراد به قیمت بیت کوین اهمیت می دهند و این موضوع را بیشتر از هر چیزی مد نظر قرار می دهند. اما وی معتقد است که مردم باید قیمت بیت کوین و کاربرد پولی آن را کنار بگذارند و به بیت کوین به عنوان یک نوآوری مانند اینترنت که دنیا را دگرگون می کند نگاه کنند زیرا وی معتقد است که بیت کوین همانند اینترنت افق های زیادی را پیش روی مردم قرار می دهد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا