اخبار کوتاه

اطلاعیه صرافی‌ها: واریز و برداشت کاردانو به حالت تعلیق در می‌آید

هارد فورک آلونزو کاردانو روز دوشنبه ۲۲ شهریور ماه تقریبا در ساعت ۰۲:۱۴ بامداد انجام خواهد شد. بر این اساس برخی از صرافی‌های رمز ارز در اطلاعیه‌هایی به کاربران اعلام کرده‌اند که از هاردفورک آلونزو شبکه کاردانو پشتیبانی خواهند کرد. در ادامه توضیحات اطلاعیه هر صرافی آمده است. در صورتی که اطلاعیه‌های مشابهی از سایر صرافی‌ها منتشر شود، این مطلب فردا (۲۱ شهریور ۱۴۰۰) به‌روز رسانی خواهد شد.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد از هم اکنون امکان برداشت به آدرس‌های قدیمی شبکه کاردانو وجود دارد.
همچنین از ساعت ۲۴:۰۰ امشب (۲۱ شهریور) تا ساعت ۶ صبح فردا (۲۲ شهریور) امکان واریز و برداشت کاردانو به دلیل انجام هاردفورک روی شبکه در نوبیتکس امکان پذیر نیست. لذا از انتقال این کوین در ساعات ذکر شده جدأ خودداری فرمایید.

صرافی بایننس

صرافی بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد واریز و برداشت رمز ارز ADA در تاریخ ۱۲ سپتامبر ساعت ۲۱:۱۴ به وقت جهانی (دوشنبه ۲۲ شهریور ساعت ۱:۴۴ بامداد) به حالت تعلیق در خواهد آمد. تمام الزامات فنی توسط تیم بایننس انجام خواهد شد و پس از اتمام آن، کاربران قادر خواهند بود رمز ارز ADA را انتقال دهند. در این مدت معاملات کاردانو در صرافی بایننس ادامه خواهد داشت.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد از هارد فورک آلونزو شبکه کاردانو پشتیبانی خواهد کرد. واریز و برداشت رمز ارز ADA در تاریخ ۲۱ شهریور ماه از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران به حالت تعلیق در خواهد آمد. معاملات این رمز ارز در صرافی کوکوین در زمان انجام هاردفورک همچنان ادامه خواهد داشت.

صرافی اوکی‌اکس

صرافی اوکی اکس اعلام کرد واریز و برداشت رمز ارز ADA در تاریخ ۲۰ شهریور از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران به حالت تعلیق درخواهد آمد. این صرافی در خصوص معاملات کاردانو توضیحی ارائه نداده است.

صرافی هوبی

صرافی هوبی گلوبال اعلام کرد واریز و برداشت رمز ارز ADA در تاریخ ۲۲ شهریور ساعت ۰۱:۳۰ بامداد به حالت تعلیق درخواهد آمد. این صرافی در خصوص معاملات کاردانو توضیحی ارائه نداده است.

صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس در تاریخ ۲۰ شهریور ماه رمز ارز ADA را به لیست بازارهای خود اضافه کرده است. این صرافی در اطلاعیه‌ای به کاربران اعلام کرده است که تنها از رمز ارز ADA در شبکه اصلی آن پشتیبانی می‌کند و توکن‌های معادل کاردانو در سایر شبکه‌ها با استانداردهایی نظیر BEP2 , Bep20و… پشتیبانی نمی‌شود. لذا کاربران صرافی نوبیتکس از ارسال کاردانو با استفاده‌های از این شبکه‌ها به این صرافی خودداری نمایند.

کیف پول سخت‌افزاری لجر

کیف پول لجر در توییتی اعلام کرد فرآیند هارد فورک آلونزو به صورت خودکار انجام خواهد شد و کاربران این کیف پول لازم نیست اقدام خاصی انجام دهند. برنامه کنونی کاردانو لجر، از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی‌کند اما در هفته‌های آینده منتظر به‌روزرسانی آن باشید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا