اطلاعیه صرافی

بیانیه صرافی اکس نوین: جم تی وی و لوتوچی از برند اکس نوین سوءاستفاده کرده‌اند

صرافی ارز دیجیتال اکس نوین اخیرا در بیانیه‌ای در باره نام برده شدن از این صرافی در تبلیغات «لوتوچی» موضع‌گیری کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، اکس نوین در بیانیه خود اظهار داشت:

شبکه جم مدتی است در میان برنامه‌های خود لاتاری «لوتوچی» را تبلیغ می‌کند، تبلیغی که تداعی کنند بلیط‌های بخت‌آزمایی و خلاف قوانین و مقررات کشور است.

اکس نوین در ادامه گفت:

لوتوچی می‌گوید با خرید هر بلیط دو دلاری، مقداری به شانس خود برای برنده شدن در این قمار بزرگ بیافزایید تا شاید برند جایز ۱۸۰ هزار دلاری آن شوید. برای اعتمادسازی هم گفت‌وگوهایی با برخی افراد به عنوان برندگان دوره‌های گذشته انجام می‌دهد که جوایزی از لوتوچی برده‌اند! ادعاهایی که هیچگاه برای مخاطب قابل صحت‌سنجی نیست و این احتمال به طور جدی وجود دارد که او را مقابل سرابی پوشالی قرار دهد.

اکس نوین تاکید کرد:

همانگونه که در قوانین و مقررات استفاده از سایت، تعهدات احراز هویت کاربران و تماس‌های بخش پشتیبانی با کاربران مطرح بیان شده است، خرید و فروش ارز به مقاصد خلاف قوانین و مقررات کشور ممنوع و تبعات حقوقی خواهد داشت. همچنین، بار دیگر تاکید می‌گردد که اکس نوین، مانند گذشته هیچ گونه تبلیغات از طریق هیچ کدام از شبکه‌های ماهواره‌ای نداشته و نخواهد داشت. بنابراین هرگونه تبلیغی از برند اکس نوین در شبکه های ماهواره‌ای بدون کسب اجازه و سواستفاده از اعتبار برند اکس نوین می باشد و به قصد فریب شما کاربران عزیز است.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا