اخبار آلتکوین

ادغام توکن‌های هوش مصنوعی FET ،‌AGIX و OCEAN به ۲۵ تیر ماه موکول شد

ادغام توکن‌های Fetch.ai (FET) ،‌SingluarityNET (AGIX) و Ocean Protocol (OCEAN) در توکن جدید هوش مصنوعی (ASI) به ۱۵ جولای (۲۵ تیر) موکول شد و این خبر تا حدی تاثیر منفی بر قیمت این توکن‌ها نیز داشت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، در ماه مارس (اسفند سال گذشته)، این سه شبکه اعلام کردند که قصد دارند رمزارزهای خود را در توکن ASI با عرضه کل ۲.۶۳۰۵۵ میلیارد توکن یکپارچه کنند. هدف از این حرکت تبدیل ASI به ‌بزرگترین شبکه منبع باز و غیرمتمرکز صنعت هوش مصنوعی و به چالش کشیدن سلطه شرکت‌های بزرگ فناوری در توسعه و تجاری‌سازی هوش مصنوعی بوده است.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

علت این تاخیر

این پروژه‌ها طی بیانیه‌ای در روز گذشته گفتند که این تاخیر به دلیل نیاز به برآورده کردن الزامات فنی شرکای اکوسیستم آن‌ها به وجود آمده ‌است.

آن‌ها همچنین توضیح دادند که این زمان‌بندی مجدد، انتقال یکپارچه به شبکه و توکن جدید ASI را تضمین می‌کند؛ چرا که آماده‌سازی برای ادغام توکن‌ها شامل مدیریت موارد پیچیده و هماهنگی عناصر متعدد خواهد بود.

در ابتدا، هولدرهای توکن FET قرار بود از طریق یک قرارداد مهاجرت توکن در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد) به ASI مهاجرت کنند و هولدرهای AGIX و OCEAN هم مدتی بعد (۱۳ ژوئن) این کار را انجام دهند. اکنون، همه کسانی که این توکن‌ها را در اختیار دارند به طور همزمان در تاریخ ۱۵ جولای (۲۵ تیر) به توکن جدید ASI مهاجرت خواهند کرد.

تا آن زمان، توکن‌های FET ،‌AGIX و OCEAN به طور مستقل در صرافی‌ها معامله می‌شوند. ائتلاف ASI در تقریبا یک ماه باقیمانده برای تکمیل فرآیندهای کانکتورهای شخص ثالث و تأیید اینکه تمام جنبه‌های فنی و لجستیکی به طور کامل اجرا شده‌اند تلاش می‌کند. Fetch.ai در حساب رسمی X خود گفت:

این زمان‌بندی مجدد ما را قادر می‌سازد تا نیازهای اکوسیستم‌های شریک خود را برای شبکه و توکن جدید ASI برآورده کنیم و حتی فراتر از آن برویم.

همایون شیخ (Humayun Sheikh)، رئیس ائتلاف ابرهوش مصنوعی و مدیر‌عامل Fetch.ai، تاکید کرد که این تاخیر بر پیشرفت‌های آنان در ایجاد یک شبکه ابر هوشمند غیرمتمرکز تاثیری ندارد. او اضافه کرد:

‌در حالی که نهایی‌سازی ادغام توکن ASI اکنون به دلیل ایجاد یک سری تغییرات ضروری توسط شرکای ما به ماه جولای موکول شده، اما تعهد و چشم‌انداز این ائتلاف قوی‌تر از همیشه باقی مانده است. تیم‌های ما به طور فعال با صرافی‌های متمرکز برای نهایی کردن مراحل باقیمانده همکاری می‌کنند.

بن گورتزل (Ben Goertzel)، مدیر‌عامل ائتلاف ASI، خاطرنشان کرد که ادغام این سه توکن یک نقطه عطف بزرگ است.

در انتظار عرضه ASI

راه‌اندازی توکن ASI یک اتفاق مهم برای فعالین و صنایع هوش مصنوعی و بلاکچین محسوب می‌شود. انتظار می‌رود که این توکن جدید عملکرد شبکه‌های غیرمتمرکز را بهبود بخشد و به ایجاد سیستم‌های پیشرفته هوش مصنوعی کمک کند.

ائتلاف ابر هوش مصنوعی به هولدرهای سه توکن فوق و سرمایه‌گذاران اطمینان داده ‌که تمام اطلاعات مربوط به قراردادهای توکن، جزئیات مهاجرت و گزارشات حسابرسی در اسرع وقت ارائه خواهند شد. آن‌ها همچنین گفته‌اند که هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و از طریق کانال‌های رسمی به همه اطلاع‌رسانی می‌کنند. بروس پون (Bruce Pon)، بنیانگذار و مدیر‌عامل Ocean Protocol و رییس هیئت مدیره شورای ASI، از جامعه کریپتو به خاطر صبر و انتظار آن‌ها برای این ادغام تشکر کرد. پون اظهار داشت:

ما مشتاقانه منتظر ‌توکن ترکیبی ASI هستیم که دوره جدیدی از شبکه‌های ابر هوشمند غیرمتمرکز را ایجاد کند.

انتشار این خبر باعث شد قیمت FET ،‌AGIX و OCEAN طی ۲۴ ساعت گذشته به طور متوسط ​​۱۰٪ ‌کاهش یابد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا