اخبار آلتکوین

چرا قیمت فلوکی اینو در ۲۴ ساعت اخیر ۱۰۰٪ افزایش یافت؟

به دنبال تصویب پروپوزالی مبنی بر سوزاندن ۲٪ از عرضه فلوکی اینو، قیمت این میم کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافت و به اوج ۰.۰۰۰۱۲۳۷۳ دلاری رسید.

به گزارش میهن بلاکچین، هفته گذشته تیم توسعه فلوکی اینو پروپوزال حاکمیتی را با هدف سوزاندن بیش از ۱۹۰ میلیون توکن FLOKI و کاهش ۲٪ عرضه این میم کوین معرفی کرد. در نهایت، این پروپوزال ساعاتی پیش با رای ۹۰٪ جامعه به تصویب رسید که به رشد ۲ برابری قیمت فلوکی اینو منجر شد. انتظار می‌رود این توکن سوزی پس از گذشت یک دوره هفت روزه انجام شود.

نمودار فلوکی اینو تایم فریم ۱ روزه - منبع: TradingView
نمودار فلوکی اینو تایم فریم ۱ روزه – منبع: TradingView

در فرآیند توکن سوزی، پروژه‌های رمزارز بخشی از توکن‌های خود را به آدرس‌هایی که کلید خصوصی آنها در اختیار هیچ کس نیست ارسال می‌کنند و عرضه در گردش را کاهش می‌دهند. فلوکی اینو قبلا در ژانویه ۲۰۲۳ نیز با رای مثبت جامعه خود، نیمی از توکن‌های خود را سوزاند و از گردش خارج کرد.

بر اساس پروپوزال مذکور، این توکن‌ها قرار است از بخشی از عرضه فلوکی اینو که پیش از این در پل بلاکچینی مالتی چین (Multichain) ذخیره شده بود سوزانده شود. پل مالتی چین پیش‌تر برای انتقال توکن‌های مختلف بین شبکه‌های بلاکچینی استفاده می‌شد اما در ماه جولای (تیر) سال گذشته مورد حمله هکرها قرار گرفت و بیش از ۱۳۰ میلیون دلار از وجوه آن به سرقت رفت.

یکی از توسعه‌دهندگان فلوکی اینو با اشاره به اینکه این تیم تمام توکن‌های FLOKI را پیش از این حمله هکری به یک کیف پول امن منتقل کرده است افزود:

سال گذشته متوجه مشکلات پل مالتی چین شدیم و بلافاصله تمام توکن‌های فلوکی را به یک کیف پول چند امضایی منتقل کردیم. ما معتقدیم تنها راه قابل اعتماد برای تضمین وارد نشدن این توکن‌ها به عرضه در گردش، سوزاندن آنهاست.

همزمان با تصویب شدن پروپوزال توکن سوزی ۲۴ میلیون دلاری فلوکی اینو، ارزش کل قفل شده (TVL) این پروژه به ۴۰۰ میلیون دلار رسید که نقطه عطف مهمی برای این میم کوین نسبت به سایر رقبایش محسوب می‌شود.

توییت فلوکی اینو
منبع: X

همانطور که امروز گذارش دادیم، میم کوین‌هایی از جمله شیبا، بانک، دوج کوین و فلوکی اینو در روزهای اخیر روند چشمگیری را تجربه کرده‌اند و برخی از تحلیلگران معتقدند چنین اتفاقی می‌تواند سیگنالی مبنی بر شروع «آلت سیزن» باشد.

منبع
Coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا