اخبار آلتکویناخبار عمومی

مالیات ارزهای دیجیتال در فرانسه از ۴۵٪ به ۱۹٪ کاهش یافت

لو موند، روز پنج شنبه، گزارش داد که شورای دولت فرانسه نرخ مالیات بر فروش ارزهای رمزنگاری‌شده را به نرخ ثابت ۱۹ درصد تغییر داده است. این نرخ در گذشته ۴۵ درصد بوده است. شورای دولتی اعلام کرد که تغییر مالیاتی ناشی از دسته‌بندی جدیدی برای بیت کوین می‌باشد که جدا از فعالیت‌های تجاری یا غیر تجاری آن است:

 فروش بیت کوین به موجب این قانون از مقوله سرمایه به اموال قابل جابجایی تبدیل می‌شود.

لو موند به این نکته اشاره کرد که تصمیم برای تغییر نرخ مالیات، پس از آن صورت گرفت که شهروندان در اوایل سال جاری به بالاترین نهاد قانون گذار فرانسه متوسل شدند تا مقررات مربوط به تراکنش‌های ارزهای دیجیتال که از ژانویه ۲۰۱۴ به اجرا درآمده بودند را تغییر دهند.

فرانسه امسال بر روی مقررات ارزهای رمزنگاری‌شده کارهایی انجام داده است. در آغاز سال، وزیر اقتصاد یک تیم مخصوص این موضوع ایجاد کرد تا مقررات را مورد بررسی قرار دهد و در ماه مارس، دولت تا زمانی که مقررات اجرا شود، شرکت‌های سرمایه‌گذاری در زمینه تجارت ارزدیجیتال را ممنوع اعلام کرده بود. همچنین در ماه مارس، بازار مالی فرانسه گزارش داد که در حال بررسی قانونی برای ICOها است.

منبع
cointelegraph

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا