اخبار آلتکویناخبار بیت کویناخبار عمومی

در حال حاضر چه تعداد از مردم جهان از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند؟

نتایج تحقیقات جدید یکی از شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت‌‌های رمزارزی نشان می‌دهد در حال حاضر، صدها میلیون نفر در سراسر جهان از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، شرکت مستقر در سنگاپور TripleA اعلام کرده است برای تحقیقات خود، داده‌ها را از بیش از ده‌ها گزارش و نظرسنجی جمع‌آوری کرده تا بتواند دقیق‌ترین و جامع‌ترین آمار را فراهم نماید.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته، نرخ مالکیت ارزهای دیجیتال در جهان در سال جاری به طور متوسط ۴.۲٪ بوده است؛ این یعنی بیش از ۳۲۰ میلیون کاربر دارایی‌های دیجیتال در سراسر جهان وجود دارد.

از میان این ۳۲۰ میلیون، آمریکا با ۴۶ میلیون کاربر و هند و پاکستان هر کدام با به ترتیب ۲۷ و ۲۶ میلیون کاربر در رتبه‌های اول تا سوم قرار گرفته‌اند.

رتبه‌بندی بر اساس قاره‌ها اما کمی متفاوت است. بر این اساس، قاره آسیا با ۱۳۰ میلیون کاربر با اختلاف جلوتر از سایر قاره‌ها قرار گرفته است. پس از آسیا، آفریقا با ۵۳ میلیون و آمریکای شمالی با ۵۱ میلیون در رده‌های بعدی قرار دارند.

تعداد کاربران ارزهای دیجیتال در هر قاره
تعداد کاربران ارزهای دیجیتال در هر قاره

بر اساس نتایج این مطالعه، ظاهرا رشد کاربران ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۱۴، مسیر و الگوی رشد نفوذ اینترنت در دهه ۱۹۹۰ را دنبال می‌کند.

مسیر پذیرش اینترنت و ارزهای دیجیتال
مسیر پذیرش ارزهای دیجیتال در مقایسه با اینترنت

شرکت TripleA در این تحقیقات اعلام کرد قیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۱، ۵۴۰،۰۰۰٪ افزایش یافته است.

در نتایج تحقیقات این شرکت آمده است:

نرخ رشد سالیانه بیت کوین در سال ۲۰۲۱ به ۶۰٪ رسید و پیش‌بینی می‌شود با نرخ رشد مرکب، بازار ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۵، سالانه رشدی ۵۶.۴ درصدی را تجربه کند.

این مطالعه آماری با نگاهی به تاثیر رمزارزها در صنایع مختلف نشان می‌دهد حدود ۸۵٪ از کسب و کارهای مستقر در آمریکا پرداخت با دارایی‌های دیجیتال را در لیست اولویت‌های خود قرار داده‌اند. علاوه بر این، کسب و کارهایی که پرداخت‌ با رمزارزها را می‌پذیرند به طور متوسط بازدهی ۳۲۷ درصدی را تجربه کرده و تعداد مشتریان آنها تا ۴۰٪ افزایش یافته است.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا