اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

شرکت گری‌اسکیل به دنبال عرضه صندوق سرمایه‌گذاری آوه، کازماس، پولکادات و مونرو

شرکت مدیریت سرمایه گری‌اسکیل درخواست ثبت صندوق‌هایی برای آوه، کازماس (cosmos)، پولکادات (polkadot) و کوین حریم خصوصی مونرو در ایالت دلور آمریکا ارائه داده است. تمام ۴ صندوق نام برده شده در تاریخ ۲۷ ژانویه (۸ بهمن) در شرکت ثبت ایالت دلور ثبت شده‌اند.

شرکت ثبت ایالت دلور آمریکا، متولی قانونی شرکت گری‌اسکیل است که صندوق‌ای قبلی این شرکت را نیز ثبت کرده است.

ثبت این صندوق‌ها به معنی راه‌اندازی آنها نیست؛ بلکه نشان می‌دهد اقدامات اولیه و ضروری برای راه‌اندازی محتمل آنها در حال شکل‌گیری است.

در گزارش قبلی Coindesk در تاریخ ۲۲ ژانویه شرکت مدیریت دارایی گری‌اسکیل در چند ماه گذشته درخواست ثبت صندوق‌های چین لینک، BAT، دسنترالند (MANA)، لایوپر، تزوس، کاردانو و فایل کوین را صادر کرده است.

شرکت گری اسکیل - شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل - شرکت grayscale - شرکت سرمایه گذاری grayscale

در آن زمان این شرکت عنوان کرد که معمولا این درخواست‌ها را ارائه می‌دهند، اما صرف درخواست دادن به معنی راه‌اندازی و ورود آنها به بازار نخواهد بود.

شرکت گری اسکیل که در نیویورک واقع است، زیرمجموعه‌ای از شرکت مادر Coindesk به نام گروه دیجیتال کارنسی (Digital Currency Group) است.

در حالیکه حدود ۹۰٪ از سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل در صندوق بیت کوین آن است، احتمالا محصولات متنوعی به سرمایه گذاری سازمانی خود اضافه کند. درخواست جدید ثبت شده نشان می‌دهد که گری اسکیل در حال بررسی مقدمات ایجاد صندوق‌هایی برای توکن‌های پولکادات، آوه و کازماس و کوین حریم خصوصی مونرو است.

به نظر می‌رسد شرکت گری اسکیل بعد از رشد اخیر آوه و پولکادات، در پی تاسیس این صندوق‌ها برای کسب سود از آنها باشد. گری اسکیل در سال ۲۰۲۰ شاهد جریان ورودی سرمایه بی‌سابقه‌ای بود که منجر شد دارایی تحت مدیریت آن تا پایان سال با رشد ۱۰ برابری به مبلغ ۲۰ میلیارد دلار برسد.

منبع
coindesk

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
5 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا