اخبار خارجی

عرضه نسخه جدید از کیف پول گرین؛ نسخه های قبلی به زودی غیرفعال می شوند!

یکی از توسعه دهندگان کوین متمرکز بر حریم خصوصی گرین (Grin) و پروتکل میمبل ویمبل با اسم مستعار Yeastplume عرضه گرین و گرین والت ۳.۰.۰ را اعلام کرد. این اعلان رسمی در فروم گرین مشخص کرد که گرین و گرین والت ۳.۰.۰ قبل از هاردفورک آتی که برای بلاک ۵۲۴,۱۶۰ و تقریبا ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است آماده استفاده می‌باشد.

به علاوه، این اعلان مشخص کرد که نسخه های قبلی این کیف پول به زودی بسته خواهد شد و نسخه ۳.۰.۰ تنها کیف پول مطابق با نودهای گرین است که نسخه ۳.۰.۰ یا بالاتر را اجرا می‌کنند. بنابراین به کاربران توصیه شده است که هرچه زودتر نسخه خود را به روزرسانی کنند.

این توسعه دهنده در این خصوص بیان کرد:

به تمام کاربران توصیه می‌شود که هرچه زودتر نسخه خود را به نسخه ۳.۰.۰ به روزرسانی کنند، زیرا نسخه های مختلف ۲.۰ در تاریخ مورد نظر غیرفعال خواهند شد. به خاطر داشته باشید که نسخه ۳.۰.۰ این کیف پول می‌تواند با نسخه های مختلف ۲.۰ تراکنش انجام دهد.

بعضی از مشخصات فنی این نسخه جدید عبارتند از صفحه سوابق TUI و Node API V2. این توسعه دهنده درباره بعضی از اصلاحات و تغییرات مهم این نسخه گفت:

گواه اثبات کار مقاوم در برابر اسیک ها به Cuckaroom29 پس از هاردفورک تغییر کرده است. تایید همگام سازی سریع اکنون میزان پیشرفت طی فرایند تایید کرنل و rangeproof را نشان می‌دهد. اصلاح نشان غیرمسدودسازی tcp. طی نوشتن txhashset دیگر اورفان های قدیمی بررسی نمی‌شود. قابلیت متوقف کردن txhashset هنگام دانلود.

اخیرا گرین در سرخط خبرها بوده است. چند ماه قبل دیوید بورکت (David Burkett) یکی دیگر از توسعه دهندگان گرین که خود را آنارشیست ارزهای دیجیتال می‌خواند، اقدامات خود در خصوص طراحی مجدد کدبیس ++Grin را اعلام کرد، به طوری که این طراحی مجدد به لایت کوین امکان می‌دهد تا با حداقل اصلاحات و تغییرات از ++Grin استفاده کند.

نکته قابل توجه این است که بورکت با بنیاد لایت کوین همکاری نزدیکی داشته است تا تراکنش های خصوصی را از طریق میمبل ویمبل پیاده سازی کند. به علاوه، بنیاد لایت کوین نیز حمایت و تامین بودجه خود برای اقدامات این توسعه دهنده را در جهت پیاده سازی ویژگی های حریم خصوصی اعلام کرد.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا