اخبار آلتکوین

بازی همستر کامبت توکن خود را عرضه خواهد کرد؛ نات کوین بعدی در راه است؟

به دنبال استقبال گسترده کاربران از نات کوین، حالا بازی‌های کلیکی در سبک «Tap to Earn» یکی پس از دیگری در حال ظهور هستند. یکی از این بازی‌ها که علیرغم مدت کم فعالیت خود کاربران زیادی را جذب کرده، همستر کامبت (Hamster Kombat) است. پس از هفته‌ها انتظار حالا تیم توسعه همستر کامبت اعلام کرده که به زودی توکن این پروژه را در شبکه د اوپن نتورک (TON) راه‌اندازی خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این بازی مدعی است از زمان آغاز فعالیت خود در ماه مارس تاکنون، ۶۰ میلیون کاربر را جذب خود کرده است. در حال حاضر، تعداد اعضای کانال تلگرام این بازی از ۲۰ میلیون فراتر رفته که ۱۳ میلیون بیش از تعداد اعضای کانال نات کوین است.

پس از موفقیت نات کوین حالا بازی‌های کلیکی که به بازیکنان در ازای ضربه زدن روی صفحه نمایش، توکن پاداش می‌دهند محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. نات کوین نخستین بازی در این سبک بود و در عرض سه ماه ۳۵ میلیون کاربر را جذب خود کرد و در نهایت با راه‌اندازی توکن NOT بزرگترین عرضه توکن گیمینگ در سال ۲۰۲۴ را به نام خود زد.

اخیرا، بازی مشابهی با نام تپوس (Tapos) در شبکه بلاکچینی آپتوس نیز توجه بسیار زیادی به خود جلب کرده است. این بازی که هر کلیک را به عنوان یک تراکنش ثبت می‌کند باعث شد تا تعداد تراکنش‌های روزانه بلاکچین آپتوس در بازه‌ای از ۱۱۵ میلیون تراکنش فراتر برود.

بازی همستر کامبت چیزی فراتر از یک بازی کلیکی است و سعی کرده تا با راه‌اندازی بخش‌های مختلف، متفاوت‌تر از  سایر رقبا عمل کند. این بازی از ۴ بخش کلی صرافی (Exchange)، استخراج (Mine)، دوستان (Friends) و دریافت پاداش (Earn) تشکیل شده و در آن کاربران در ازای فعالیت‌های مختلف، توکن دریافت می‌کنند.

هنوز مشخص نیست که توکن‌هایی که کاربران در این بازی جمع‌آوری می‌کنند در نهایت به توکن واقعی تبدیل خواهند شد یا خیر. با این حال، تیم توسعه همستر کامبت اعلام کرده که به زودی، توکن بومی خود را در بستر شبکه د اوپن نتورک عرضه خواهد کرد.

توییت همستر کامبت
منبع: X

در حال حاضر هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه توکن بازی همستر کامبت اعلام نشده است.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا