ایردراپ

آموزش ترفندهای بازی همستر کامبت؛ معرفی پرسودترین کارت‌های Hamster Kombat

دنیای ارزهای دیجیتال هر روز در حال تحول است و راه‌های جدیدی برای کسب درآمد از این بازار به وجود می‌آید. یکی از این روش‌های جدید، بازی‌های Tap-to-Earn هستند مانند بازی همستر کامبت که اکنون همه بازیکنان آن در فکر افزایش پرافیت و موجودی سکه‌های خود هستند. در این مطلب، ضمن معرفی کارت‌های Hamster Kombat به ترفندهای لازم برای افزایش پرافیت نیز خواهیم پرداخت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این دست از بازی‌ها پس از موفقیت نات کوین، پای خود را به تلگرام باز کردند و مردم نیز با امید به دریافت ایردراپ آن‌ها، روزانه بخشی از وقت خود را به این مینی گیم‌های کلیکی اختصاص می‌دهند.

پرافیت یا موجودی سکه‌ها؛ رمز اصلی موفقیت در همستر کامبت چیست؟

بازی همستر کامبت ۱۱ روز پس از عرضه، ۱ میلیون بازیکن به دست آورد و حالا بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر دارد. این بازی در پلتفرم X خود را با واتس‌اپ و اینستاگرام مقایسه کرده و گفته است که تنها در ۷۲ روز موفق شده به ۱۰۰ میلیون کاربر دست پیدا کند.

در حالیکه همه منتظر قیمت احتمالی توکن همستر کامبت هستند، این توکن چندی پیش به بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین اضافه شد تا معامله‌گران بتوانند با عرضه و تقاضا برای توکن HMSTR کشف قیمت انجام دهند هر چند شروع معاملات آن به تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) موکول شد، اما این توکن در بازار پیش از عرضه صرافی Gate.io لیست شد و حالا همه منتظر لیست شدن آن در صرافی‌ها متمرکز هستند.

همستر کامبت مدتی قبل در یک اطلاعیه تلگرامی و یک ویدیو در یوتیوب اعلام کرد که اصلی‌ترین عامل برای تعیین مقدار دریافتی هر فرد از این ایردراپ سود ساعتی یا پرافیت (Profit) است که اهمیت دارد. البته همستر گفته بود که عوامل دیگری هم در تعیین نتیجه نهایی نقش دارند که در آینده اعلام می‌شوند.

از این رو، عده‌ای صرفا اعتقاد به افزایش پرافیت دارند و عده‌ای تعداد سکه‌ها را هم در این موضوع دخیل می‌دانند. به همین دلیل سطح کاربری (Level) خود را به حداقل ۹ (Grand Master) می‌رسانند. در این مورد تصمیم با کاربر است که چه تعادلی را در این میان برقرار کند.

اما اهمیت تعداد سکه‌ها در این است که می‌توانند در افزایش هر چه بیشتر پرافیت به شما کمک کنند. حالا که می‌دانیم پرافیت اهمیت بیشتری نسبت به تعداد سکه دارد، چطور میزان پرافیت خود را در بازی افزایش دهیم؟ کدام کارت‌ها پرافیت بیشتری را نصیبمان می‌کنند؟ و در نهایت چطور تعداد سکه بیشتری در بازی همستر به دست آوریم؟ در این مطلب به تمام این سوالات پاسخ می‌دهیم و ترفندهایی را برای افزایش پرافیت معرفی خواهیم کرد.

معرفی کارت‌های بازی همستر کامبت

برای اینکه در این بازی پرافیت بیشتری کسب کنید، بایستی کارت‌های ۴ بخش را خریداری یا آپدیت کنید. آپدیت یا ارتقای کارت‌ها هم به این صورت است که روی آن‌ها کلیک کرده و با خرج کردن سکه‌های خود سطح (Level) آن‌ها را افزایش می‌دهید.

چهار بخش اصلی برای افزایش پرافیت در بازی همستر کامبت وجود دارد. تعداد این کارت‌ها زیاد است که ممکن است باعث سردرگمی شما شوند. برای اینکه بهترین کارت‌های همستر را بشناسید و مستقیما به سراغ آن‌ها بروید، در ادامه به مثال‌ها و محاسباتی برای شناسایی کارت‌های سودآور هر بخش می‌پردازیم.

۱- کارت‌های بخش بازارها (Markets)

در بخش «Markets»، یکی از کارت‌های نسبتا خوب «Fan Tokens» است و در سطح ۱۳ بالای ۱۹,۰۰۰ سکه در هر ساعت ارائه می‌دهد. برای مثال، وقتی ‌۵۵,۰۰۰ ‌سکه در Fan Tokens سطح ۷ سرمایه‌گذاری کنید، تنها در ۶.۷۱ ساعت پول خود را به صورت کامل دریافت می‌کنید و پس از این سرمایه‌گذاری شما وارد سود می‌شود. این محاسبات را قبل از خرید انجام دهید تا از بازدهی سریع‌تر اطمینان حاصل کنید.

از دیگر ‌کارت‌های نسبتاً خوب این بخش می‌توان به «Staking» و «Shit Coins» اشاره کرد که تقریبا سودی مشابه Fan Tokens ارائه می‌دهند.

بهترین کارت‌های Markets با پرافیت بالاتر

حال به کارت‌های بسیار خوب این بخش می‌رسیم.

کارت‌های Margin Trading از 10X تا 100X همگی از جمله کارت‌های سودآور محسوب می‌شوند و کارت Margin Trading 50X در سطح (lvl) ۱۵ تقریبا بالای ۲۷,۰۰۰ پرافیت ارائه می‌دهد و بهترین کارت در بین کارت‌های مارجین است.

منبع: میهن بلاکچین
منبع: میهن بلاکچین

کارت Web3 integration هم کارت خوبی محسوب می‌شود و در سطح ۱۳ بالای ۱۵,۰۰۰ سود ساعتی می‌دهد.

این چند مورد کارت‌های سودده بخش Markets هستند اما این بدان معنا نیست که سایر کارت‌ها کلا سودی نمی‌دهند.

برای افزایش سریع‌تر پرافیت در بخش Markets می‌توانید ابتدا روی این کارت‌ها سرمایه‌گذاری کنید و سپس به سراغ بقیه کارت‌ها بروید.

در ضمن این نکته را در نظر داشته که برای خرید برخی از کارت‌های این بخش و برخی از کارت‌های بخش‌های دیگر، می‌بایست یا یک نفر را به بازی دعوت کنید یا ابتدا یک کارت دیگر را خریداری و آپدیت کنید.

باز کردن قفل کارت‌های همستر کامبت

اگر تعداد زیادی از کارت‌ها برایتان قفل بود کافی است ببینید زیر آن کارت نام چه کارتی نوشته شده و باید به چه سطحی برسد. سپس آن کارت را پیدا کرده و سطح آن را ارتقا دهید. قفل کارت موردنظر برایتان باز می‌شود.

مثلا در تصویر زیر کارت Mem coins قفل است. زیر آن نام کارت Influencers نوشته شده که باید به سطح ۱۰ ارتقا پیدا کند. این کارت را پیدا کرده و ارتقا دهید، خواهید دید که قفل کارت برایتان باز شده است.

باز کردن قفل کارت‌های همستر کامبت
باز کردن قفل کارت‌های همستر کامبت

۲- کارت‌های روابط عمومی و تیم (PR&Team)

عنوان ضعیف‌ترین بخش به PR&Team می‌رسد؛ چرا که کارت‌های این بخش کمترین سود ساعتی را نسبت به سایر بخش‌ها ارائه می‌دهند. مشابه آنچه در بخش Markets گفته شد، ابتدا نسبت سود به سرمایه‌گذاری خود را محاسبه کنید و هر کارتی که مقدار بالاتری در این نسبت داشته باشد، می‌تواند اولویت شما برای خرید یا بروزرسانی در PR&Team باشد.

از جمله کارت‌های به نسبت سودده این بخش می‌توان به ۷ کارت آخر اشاره کرد. کارت Consensus explorer pass در حال حاضر در سطح ۱۱ بالای ۲۳,۰۰۰ سکه در ساعت ارائه می‌دهد و بهترین کارت این بخش محسوب می‌شود.

منبع: میهن بلاکچین
منبع: میهن بلاکچین

مابقی کارت‌های این بخش در مقایسه با سایر بخش‌ها عملاً بازدهی خاصی ندارند.

۳- کارت‌های بخش حقوقی (Legal)

برای خرید برخی از کارت‌های بخش Legal بایستی فعالیت‌های خاصی را مانند ارتقای تعدادی از دیگر کارت‌ها به یک سطح خاص انجام دهید. قبل از انتخاب هر کدام از این کارت‌ها که فعالیت خاصی را از شما طلب می‌کنند، زمان لازم برای تولید بازدهی را محاسبه کنید.

برای مثال برای خرید کارت SEC transparency باید ابتدا کارت Legal opinion را به سطح (lVl) ۵ برسانید.

بخش Legal تعداد کارت‌های کمتری دارد اما گروهی از آن‌ها بسیار سودده هستند.

به طور کلی& تمامی کارت‌های License بازدهی بالایی دارند. کارت‌های License هم مثل کارت‌های مارجین با یک سرمایه‌گذاری معمولی سود بسیار خوبی ارائه می‌دهند. بهترین کارت این بخش License japan است که در سطح ۱۲ بالای ۴۶,۰۰۰ سکه در ساعت می‌دهد. این کارت در حال حاضر سودآورترین کارت بازی است.

منبع: میهن بلاکچین
منبع: میهن بلاکچین

پس از License japan هم License ethiopia در رتبه دوم از لحاظ سودآوری در این بخش قرار می‌گیرد.

۴- کارت‌های بخش ویژه (Specials)

کارت‌های بخش Specials را می‌توان بهترین‌ کارت‌ها در تمامی‌ بخش‌ها نامید؛ چرا که اکثر آن‌ها با توجه به سرمایه‌گذاری انجام شده سود بسیار خوبی را ارائه می‌دهند.

اما برای باز کردن تعدادی از کارت‌های این بخش باید یک سری فعالیت‌های خاص مانند آنچه که در بالا گفته شد انجام دهید؛ مثل دعوت یه نفر به بازی.

بیشتر کارت‌های این بخش در سطوح بالاتر از ۱۱ بیش از ۲۰,۰۰۰ سکه در ساعت ارائه می‌دهند.

بهترین کارت‌های بخش ویژه Premarket Launch و Traders are lining up هستند که در سطح ۱ مقدار ۷٬۵۰۰ سکه در ساعت می‌دهند.

از دیگر کارت‌های خوب این بخش می‌توان به TON + Hamster Combat = Success، کارت USDT on TON، کارت Consensus Piranha Pass، کارت Begdanoff is Calling، کارت Villa for the Dev team و کارت Apps Center Listing اشاره کرد.

منبع: میهن بلاکچین
منبع: میهن بلاکچین

برخی کارت‌ها مانند کارت مصاحبه با جو روگان و لامبورگینی هم در این بخش وجود دارند که قیمت آن‌ها ۱ میلیون سکه است اما هیچ پرافیتی به شما نمی‌دهند.

منبع: میهن بلاکچین
منبع: میهن بلاکچین

برخی از کارت‌های این بخش هم Cooldown دارند یعنی برای هر بار آپدیت کردن آن‌ها بایستی مدتی صبر کنید.

عده‌ای در توییتر مدعی شده‌اند که این کارت‌ها در آینده به NFT تبدیل می‌شوند اما چنین چیزی هنوز تایید نشده است.

ارتقای یک کارت همستر به بالاترین سطح بهتر است یا ارتقای متعادل کارت‌های پرسود؟

پاسخ این سوال می‌تواند تاثیر زیادی در افزایش پرافیت شما داشته باشد. توجه داشته باشید که در این سوال در مورد کارت‌های پر سود صحبت می‌کنیم. اگر بخواهیم روی یک کارت تمرکز کرده و سطح آن را ارتقا دهیم مثلا به سطح ۱۵ یا بالاتر برسانیم به جایی می‌رسیم که تعداد سکه زیادی برای ارتقا لازم داشته و دیگر ارتقای آن‌ها صرفه ندارد. لذا بهتر است که کارت‌های پرسود را به صورت متعادل ارتقا دهید تا پرافیت بیشتری دریافت کنید.

اما در ارتقای کارت‌ها حتما به میزان تعداد سکه‌ای که در قبال دریافت پرافیت پرداخت می‌کنید توجه داشته باشید. این کار را به گونه‌ای انجام دهید که برای ارتقای کارت‌ها با کمبود سکه روبرو نشوید. پس همواره هم به افزایش تعداد سکه‌ها و هم افزایش پرافیت توجه داشته باشید.

ترفندهایی برای افزایش تعداد سکه در بازی همستر کامبت

زمانی که پرافیت خود را افزایش دادید، هر ۳ ساعت یکبار باید به ربات بازی سر بزنید تا سکه‌های ایجاد شده را جمع‌آوری کنید. برای مثال اگر بعد از ۶ ساعت وارد ربات شوید، تنها پرافیت ۳ ساعت را دریافت خواهید کرد.

به طور کلی بازی همستر کامبت سود چندانی با کلیک کردن به شما نمی‌دهد و همه چیز به پرافیت ختم می‌شود. اما با افزایش سکه‌های خود می‌توانید کارت‌های بیشتری را خریداری یا آپدیت کنید. به این ‌نکات برای افزایش تعداد سکه‌های خود توجه داشته باشید:

  • وظایف روزانه ‌و Task list را با ورود به بخش Earn تکمیل کنید.
  • برای تسریع روند افزایش پرافیت خود سکه‌هایی را که به دست می‌آورید، مجددا روی کارت‌های سودآور سرمایه‌گذاری کنید.
  • در بخش Friends دوستان خود را به بازی دعوت کنید.
  • برای به حداکثر رساندن پرافیت، کارت‌های بخش «Specials» را در اولویت اول خریداری کنید.
  • کد مورس: هر شب می‌توانید با وارد کردن کد مورس همستر، ۱ میلیون سکه دریافت کنید.
  • Daily Combo: هر روز ظهر ۳ کارت شانسی در همستر انتخاب می‌شوند که می‌توانید با خریداری یا آپدیت آن‌ها ۵ میلیون سکه دریافت کنید. این ۳ کارت را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی پیدا کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا