اطلاعیه‌ها

فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ به تمام میهن بلاکچینی‌ها مبارک!

نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن از اقوام متعددی در منطقه خاورمیانه و حتی دورتر، شناسنامه کاملا ایرانی دارد و از آن به عنوان نماد پیوندگر افراد و اقوام ایرانی و ملت ایران یاد می‌شود. ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت می‌دانند و بر این باور هستند که در نوروز، همزمان با طبیعت، باید روزگار نو و جدیدی را با روان و نگرش نو، در تن‌پوش تازه ای آغاز کنند. نوروز با وجود قدمت بسیار زیاد همچنان به عنوان مهم ترین روز سال شمسی محسوب می شود و ما ایرانیان اعتقاد داریم با رسیدن این روز، میتوان دوران جدیدی را آغاز کرد و هم زمان با سبز شدن زمین زندگی خودمان را سبز کنیم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

سال ۱۳۹۹ با تمام فراز و نشیب‌ها به پایان رسید. سالی که گذشت، جنبه‌های خوشحال‌کننده و ناراحت‌کننده زیادی داشت و حالا با رسیدن نوروز، می‌توانیم پایان این سال پرچالش و رسیدن سال جدید را جشن بگیریم. سال ۱۳۹۹ سالی بود که تیم میهن بلاکچین موفق شد با تمام موانع موجود، بزرگتر شود و خانواده خود را گسترش بدهد. در این سال، دوستان زیادی به خانواده ما اضافه شدند و با حضور و دلگرمی خود، انگیزه و اشتیاق ما را برای ادامه راه و انجام رسالتمان، یعنی آموزش به کاربران ایرانی، بیشتر کردند.

تیم میهن بلاکچین ضمن تبریک نوروز ۱۴۰۰، برای تمامی کاربران، همراهان و دوستان میهن بلاکچین، آرزوی سالی سرشار از شادی، سلامتی و موفقیت می‌کند. ما از تمامی عزیزانی که در سال گذشته همراه بودند، صمیمانه تشکر می‌کنیم و امیدواریم در سال جدید، خانواده میهن بلاکچین باز هم گسترده‌تر شود.

تیم میهن بلاکچین به داشتن همراهانی همدل چون شما افتخار می‌کند؛ امیدواریم در سال جدید، در کنار هم به سوی بهترین‌ها حرکت کنیم.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا