اطلاعیه صرافی

سرمایه‌گذاری در اکوسیستم دیفای؛ صرافی تترلند سبد دیفای بینوست را ارائه کرد

کاربران می‌توانند با مراجعه به مبدل رمزارزی صرافی تترلند در سبد سرمایه‌گذاری دیفای بینوست (Bdefi) سرمایه‌گذاری کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

صرافی‌های رمزارز در ایران روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم.

صرافی تترلند

لیست شدن سبد Bdefi بینوست در تترلند

 • جزییات: صرافی تترلند درباره سبد سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال بی‌دیفای (Bdefi) توضیح داد این سبد روی بهترین رمزارزهای حوزه دیفای سرمایه‌گذاری می‌کند و کاربران می‌توانند با خرید واحدهای این سبد، به صورت غیرمستقیم از رشد احتمالی حوزه دیفای بهره ببرند، بدون اینکه خود را درگیر یافتن پروژه‌های خوب و تجزیه و تحلیل آن‌ها کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سبد می‌توانید به پست وبلاگ تترلند مراجعه کنید.
 • تترلند در کانال تلگرام خود اعلام کرد هم‌اکنون کاربران این صرافی می‌توانند از طریق مبدل رمزارزی تترلند به این سبد با نام Bdefi دسترسی پیدا کنند. سرمایه‌گذاران این امکان را دارند تا هر زمان که مایل بودند دارایی‌شان را از‌طریق مبدل رمزارزی تترلند از این سبد خارج یا به آن وارد کنند.
نحوه سرمایه‌گذاری در BDEFI
نحوه سرمایه‌گذاری در BDEFI

اضافه شدن ۴ رمزارز جدید به سرویس قلک تترلند

 • جزییات: صرافی تترلند در کانال تلگرام خود اعلام کرد رمزارزهای بیت کوین، لایت کوین، تتر و دوج کوین به سرویس قلک این صرافی اضافه شدند.
 • تترلند تاکید کرد که این رمزارزها PoS نیستند و پاداش حاصل از نگه‌داری آن‌ها از طریق سرویس‌های دیفای لِندینگ بدست می‌آیند.
سرویس قلک صرافی تترلند
سرویس قلک صرافی تترلند

صرافی اکسبیتو

اضافه شدن ۲ رمزارز جدید به اکسبیتو

 • جزییات: صرافی اکسبیتو در کانال تلگرام خود اعلام کرد که رمزارزهای ایاس (EOS)، کامپاند (COMP) و تزوس (XTZ) را به لیست معاملات خود اضافه کرده است.

صرافی توایکس

آغاز معاملات رمزارز WLD در توایکس

 • جزییات: صرافی توایکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد رمزارز Worldcoin (WLD) را به لیست معاملات خود افزوده است.

صرافی نوبیتکس

۶ استخر مشارکت جدید در نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد که ۶ استخر جدید را به سرویس استخر مشارکت خود افزوده است. برای دیدن جزییات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

فروش تعهدی برای سطح ۱ فعال شد

 • جزییات: صرافی نوبیتکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد فروش تعهدی از این به بعد، علاوه بر سطح ۲ به بالا، برای کاربرای سطح ۱ هم فعال شده است و کاربرای این سطح هم می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

صرافی فرهاد اکسچنج

اضافه شدن مونرو به فرهاد اکسچنج

 • جزییات: صرافی فرهاد اکسچنج در کانال تلگرام خود اعلام کرد که رمزارز مونرو (XRM) را به لیست معاملات خود افزوده است.

صرافی او‌ام‌پی فینکس

اضافه شدن رمزارز آرکهام به او‌ام‌پی فینکس

 • جزییات: صرافی او‌ام‌پی فینکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد رمزارز آرکهام (ARKM) را به لیست معاملات خود اضافه کرده است.

صرافی سرمایکس

انتشار نسخه جدید اپلیکیشن سرمایکس

 • جزییات: صرافی سرمایکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد که نسخه ۳.۰.۰ اپلیکیشن خود را منتشر کرد. در نسخه جدید برخی قابلیت‌ها از جمله اضافه شدن دکمه خرید به لیست ارزها و دسترسی به مقالات بلاگ سرمایکس فراهم شده است.

صرافی تبدیل

اضافه شدن رمزارز ورلد کوین به بازارهای تتری و تومانی تبدیل

 • جزییات: صرافی تبدیل در کانال تلگرام خود اعلام کرد که رمزارز ورلد کوین (WLD) را به بازارهای تتری و تومانی خود اضافه کرده است:

کاهش حداقل سفارش‌گذاری در تبدیل

 • جزییات: صرافی تبدیل در کانال تلگرام خود اعلام کرد حداقل سفارش‌ در بازار ریالی را از ۱۰۰ هزار تومان به ۵۰ هزار تومان و در بازار تتری از ۱۰ تتر به یک تتر کاهش داده است.

صرافی بیت پین

اضافه شدن ۳ ضمانت رمزارزی جدید به بیت‌لون

 • جزییات: صرافی بیت پین در کانال تلگرام خود اعلام کرد که رمزارزهای کاردانو، ترون و دوج کوین را به ضمانت‌های مورد پذیرش سرویس وام بیت‌لون خود اضافه کرده است.

صرافی صرافکس

آغاز معاملات رمزارز WLD در صرافکس

جزییات: صرافی صرافکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد رمزارز ورلد کوین (WLD) را به لیست معاملات خود افزوده است.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمزارز است.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا