ایردراپ

نحوه شرکت در ایردراپ تایید شده فرکس فایننس (Frax Finance)

پروژه دیفای فرکس فایننس (Frax Finance) چندی پیش یک پلتفرم وام‌دهی غیرامانی به نام فرکستال (Fraxtal) را به همراه یک بلاکچین لایه دوم ماژولار راه‌اندازی کرده است. شبکه اصلی در ابتدا برای یک سری شرکای خاص فعال است. فراکس فایننس قصد دارد تا لایه ۲ خود را تا پایان سه ماهه اول با یک فرصت ایردراپ تایید شده عرضه کند.

Fraxtal به عنوان یک رول آپ آپتیمیستیک سازگار با اتریوم عمل می‌کند که با استفاده از OP Stack توسعه یافته است. این شبکه به عنوان یک پلتفرم dapps متمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز عمل خواهد کرد.

سم کاظمیان بنیان‌گذار فرکس نیز در توییتی به این ایردراپ اشاره کرده است. در تاریخ ۶ مارس (۱۶ اسفند) ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران، یک اسنپ شات بر اساس موجودی توکن veFXS گرفته می‌شود که به آنها امتیاز (Point) فرکستال (FXTL) داده می‌شود. این امتیاز به افرادی تعلق می‌گیرد که توکن veFXS را استیک کنند.

توزیع امتیازات FXTL که توسط الگوریتم Flox تعیین می‌شود، به حساب‌ها و قراردادهای هوشمندی که با dApp‌های خاص در Fraxtal تعامل داشته باشند، پاداش می‌دهد.

امتیازات بر اساس موجودی veFXS قفل شده در شبکه اصلی اتریوم و همچنین قرارداد veFXS مستقر در Fraxtal اعمال می‌شود. پس از این ایردراپ در هفته دوم یعنی ۱۳ مارس (۲۳ اسفند)، فعال سازی مکانیسم Flox به کاربران امکان می‌دهد تا از هر بلاک جوایزی کسب کنند. DAPPهایی که در ۴ هفته قبل برای استقرار برنامه خود زمان صرف کرده‌اند و کاربرانی که دارایی‌هایی را به Fraxtal آورده‌اند، در هر بلاکی که از این شبکه استفاده می‌کنند، امتیاز FXTL کسب می‌کنند.

نحوه شرکت در ایردراپ فرکس فایننس

۱- از این لینک وارد DAPP فرکس فایننس شوید.

۲- از بخش داشبورد وارد قسمت Frax Swap شده و توکن FXS را بخرید. سپس باید این توکن‌ها را استیک کنید.

نحوه خرید توکن FXS
نحوه خرید توکن FXS؛ منبع: فرکس فایننس

۳- از بخش داشبورد وارد قسمت vefxs شوید. توکن‌های FXS را در این قسمت با مشخص کردن مقدار و مدت زمان قفل، استیک کنید و توکن vefxs دریافت کنید.

نحوه استیکینگ توکن FXS
نحوه استیکینگ توکن FXS؛ منبع: فرکس فایننس

لازم به ذکر است، پلتفرم Convergence نیز در توییتی اعلام کرده از استیکینگ توکن‌های FXS پشتیبانی کرده و کاربران علاوه بر برخورداری از APR بالا واجد شرایط ایردراپ آتی فرکستال هم خواهند بود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا