اخبار خارجی

هارد فورک جدید کاردانو ماه آینده عرضه می شود!

چارلز هاسکینسون بنیانگذار و مدیرعامل IOHK (شرکت بلاکچینی پشتیبان ارز کاردانو) بیان کرد که در اواسط ماه فوریه (اواخر بهمن ماه) هارد فورکی برای این کوین ایجاد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد که انتظار دارد الگوریتم اجماع کاردانو به وسیله این هارد فورک ماه آینده ارتقا یابد. وی بیان کرد که کاملا مطمئن است پروتکل اجماع تحمل خطای بیزانس اوروبوروس (OBFT) اواسط ماه فوریه اجرا می شود:

در اواسط ماه فوریه هارد فورک OBFT اجرا می شود. ما در حال مکاتبات با صرافی ها هستیم و می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که تمام زیرساخت ها برای این هارد فورک آماده هستند. در حال حاضر اکثر زیرساخت ها برای این هارد فورک آماده هستند که یعنی در واسط فوریه این هارد فورک اجرایی می شود.

هاسکینسون همچنین بیان کرد که ادغام کیف پول سخت افزاری لجر با نرم افزار کیف پول کاردانو تقریبا انجام شده است.

کاردانو پیشرفت سریعی را تجربه می کند

این هارد فورک تنها توسعه و پیشرفت جدید این ارز دیجیتال نیست. اخیرا Emurgo بازوی تجاری کاردانو با دولت ازبکستان همکاری می کند تا یک کارگروه بلاکچین ایجاد کند که برای عرضه اوراق بهادار و صرافی ها قوانینی را توسعه دهد.

ماه گذشته شبکه آزمایشی جدید این ارز دیجیتال عرضه شد و در ۲۴ ساعت سرمایه داران کاردانو بیش از ۵ میلیارد کوین به ارزش ۱۹۵ میلیون دلار در آن تاریخ استیک کردند که این امرز نشان دهنده مشارکت و همکاری قابل توجه در این شبکه است.

این خبر باعث شده است که ارزش این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته، با افزایش بیش از ۷ درصد به ۰.۰۴۵ دلار برسد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا