اخبار خارجی

صرافی هوبی برای هشتمین سالروز خود مسافر به فضا می فرستد

شرکت بلاک چین هوبی (Huobi Group) که مسئول سومین صرافی بزرگ رمزارز جهان است، هشتمین سالگرد فعالیت خود را به روش غیرمعمول جشن می‌گیرد. این شرکت رویدادهایی برای هشتمین سالروز آغاز به کار خود در نظر دارد، رویدادهایی نظیر ارائه رایگان توکن یا بلیت مسافرت به فضا.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، هوبی مسابقه‌ای ترتیب خواهد داد که جایزه نفر اول، مسافرت به فضا است. تمام کاربران این صرافی در سراسر جهان می‌توانند به طور رایگان در این مسابقه شرکت کنند.

هوبی اعلام نکرده است که کدام آژانس فضایی، این مسافرت را ارائه خواهد داد و آیا شرکت های خصوصی نظیر SpaceX با هیوبی همکاری خواهند داشت یا خیر.

جف می، رییس استراتژی جهانی هوبی گفته است:

پیام این اقدام ما آن است که مفهوم فضا برای همه است و این آزادی را در عرصه رمزارزها و پلتفرم هوبی نیز می‌توانیم مشاهده کنیم.

رویدادهای هشتمین سالگرد هوبی شامل نشست سالانه است. این رویداد در روز دوشنبه با حضور افراد برجسته‌ای نظیر آلن گرینسپن رییس سابق فدرال رزرو برگزار می‌شود. وی یکی از طرفداران بیت کوین و از منتقدان ارز دیجیتال بانک مرکزی است.

دو جون (Du Jun) هم‌بنیانگذار Huobi Group خاطرنشان کرده است که این شرکت به دنبال گسترش حضور خود در عرصه رمزارز و معرفی محصولات نوآورانه و سرویس‌های بومی است و این موضوع با معرفی بازار‌های مختص به کشور ترکیه و برزیل آغاز می‌شود. اخیرا این صرافی به دلیل سرکوبی توسط دولت چین مجبور شد فعالیت خود در این کشور را متوقف سازد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا