اخبار خارجی

سهام فیسبوک، آمازون، نتفلیکس و گوگل وارد دیفای می‌شود!

پروتکل Injective، در حال راه اندازی معاملات سهام بازارهای سنتی است که با سهام فیسبوک، آمازون، نتفلیکس و گوگل شروع می‌کند. این حرکت، با همکاری پروتکل‌های Terra و Band انجام می‌شود. این سهام‌ها توسط تتر (USDT) و بدون کارمزد گس به فروش می‌رسند.

پروتکل صرافی غیرمتمرکز لایه دوم Injective، سهام این شرکت‌ها را در صرافی غیرمتمرکز خود لیست می‌کند.

پروتکل Injective سهام شرکت‌های بزرگ را وارد دیفای می‌کند

پروتکل Injective - سهام شرکت های سنتی - دیفای

پروتکل Injective یک صرافی معاملات اوراق مشتقه لایه دوم است که با SDK کازمس ساخته شده است. این صرافی در روز پنجشنبه سهام شرکت‌های سنتی را وارد معاملات می‌کند.

در ابتدای کار، آنها ترید سهام‌های فیسبوک، آمازون، نتفلیکس و گوگل را اضافه می‌کنند و سهام‌های بیشتر نیز در آینده افزوده خواهند شد. این مجموعه از سهام‌ها به اختصار FANG (حروف اول این چهار شرکت) نامیده می‌شوند و در این اواخر، سودهای بزرگی از سرمایه گذاران به دست آورده‌اند.

تیم پروژه Injective برای افزودن سهام شرکت‌ها، با پرپتکل‌های ترا و Band همکاری می‌کند؛ Terra توکنیزه کردن سهام‌ها را انجام می‌دهد و Band نیز دیتای قیمتی را توسط تکنولوژی اوراکل خود تامین می‌کند.


بیشتر بخوانید: اوراکل در بلاک چین چیست و چه تاثیری بر دی فای می‌گذارد؟


اریک چن (Eric Chen) مدیرعامل پروتکل اینجکتیو در طی معرفی این پروژه گفته:

سرمایه گذاری در سهام همچنان برای میلیاردها انسان در سراسر جهان امکان پذیر نیست؛ چرا که پلتفرم‌های فعلی از چالش‌های فنی رنج می‌برند. اینجکتیو کمک می‌کند تا این مشکلات به صورت یکپارچه رفع شوند و به هر کسی اجازه می‌دهد که بدون کارمزد، سهام را معامله کنند.

این آپدیت اولین محصول در نوع خود بر روی یک صرافی غیرمتمرکز است.

صرافی FTX متمرکز بر روی پیش بردن این صنعت است و این ماه، سهام Airbnb را لیست کرده، که تاکنون بر روی دیفای وجود نداشته است. Injective سهام‌ها را بر روی شبکه Solstice V2 خود لیست می‌کند، که توسط USDT قابل خریداری هستند.

اینجکتیو همچنین ترید این سهام‌ها را بدون کارمزد ارائه می‌دهد. معمولا تریدرهای سهام‌ها باید کارمزد زیادی بپردازند، که اکثرا توسط بازارسازها (Market Maker) کسر می‌شود.

این توسعه باعث می‌شود که دیفای گام‌های بلندی بردارد و از بازارهای مالی سنتی، امکانات بیشتری را ارائه دهد.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

7 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا