رمزارز در ایران

زارع پور: فیلترینگ اینستاگرام ربطی به وزارت ارتباطات ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت مصوبه فیلتر شدن اینستاگرام و تلگرام ربطی به وزارت ارتباطات یا حتی دولت ندارد این تصمیمی است که در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با حضور سران سه قوه گرفته شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از خبرگزاری انتخاب، آقای زارع پور در حاشیه جلسه هیات دولت افزود رییس جمهور دیشب در گفتگوی تلویزیونی خود تاکید کرد ما حتما از هر پلتفرم خارجی که قواعد جمهوری اسلامی و یا حداقل قواعد خودشان را بپذیرد که بتوانیم حقوق مردم را دنبال کنیم، استقبال خواهیم کرد. زارع پور اضافه کرد:

مصوبه فیلتر شدن اینستاگرام و تلگرام ربطی به وزارت ارتباطات یا حتی دولت ندارد این تصمیمی است که در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با حضور سران سه قوه گرفته شده است.

از سوی دیگر صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، در خصوص اوضاع نابسامان در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته است پیش از اینکه ریشه کسب و کارهای اینترنتی کشور خشکانده شود، به تحریم داخلی ملت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پایان دهید.

پیش از این نیز بسیاری دیگر مانند رییس کمیسیون بلاکچین و رمز ارز نظام صنفی رایانه‌ای کشور در مورد پیامدهای اینترنت طبقاتی به خصوص در حوزه اقتصاد دیجیتال هشدار داده بودند.

منبع
خبرگزاری انتخاب

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا