مقالات عمومیویدیو

لایو اینستاگرام 1 دی؛ موضوع: آشنایی با Web3 و پروژه‌های فعال در این حوزه

طبق روال همیشگی مجموعه میهن بلاکچین چهارشنبه این هفته ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام کنار شما بود و به سوالاتی که شما در استوری از ما پرسیدید پاسخ داد. شما در پخش زنده‌های اینستاگرام ما می‌توانید تمام سوالات خود در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و…را مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با ما مطرح کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

موضوع لایو این هفته آشنایی با Web3 و پروژه‌های فعال در این حوزه بود و در انتهای لایو اینستاگرام به سوالات کاربران در این زمینه پاسخ داده شد. این هفته، ساناز وفی تحلیلگر و محقق بلاک چین در لایو اینستاگرام پاسخگوی سوالات کاربران بود. از آن‌جایی که سوالات در طیف وسیعی قرار داشت، تلاش کردیم تا به سوالاتی که بیشترین تقاضا را دارند و در یک لایو بتوان به آنها پاسخ داد پرداخته شود.

موضوعاتی که در لایو اینستاگرام به آن‌ها پرداخته شد:

  • اصطلاح Web3 چطور به وجود آمد؟ (۱:۰۰ تا ۳:۴۰)
  • وب ۳.۰ چیست و چه تفاوت‌هایی با وب۱ و ب۲ دارد؟ (۳:۴۵ تا ۱۰:۰۰)
  • وب۳ چه ارتباطی با بلاکچین دارد؟ (۱۰:۰۰ تا ۱۴:۴۵)
  • چه نقدهایی به وب۳ می‌توان کرد؟ (۱۴:۵۰ تا ۱۷:۴۰)
  • چه پروژه‌هایی در فضای وب۳ فعالیت می‌کنند و مشکلات آن‌ها چیست؟ (۱۷:۴۵ تا ۲۵:۲۰)
  • آیا باید نسبت به وب۳ جدی باشیم؟ (۲۵:۲۵ تا ۲۹:۰۵)
  • معضل قانون گذاری در فضای وب ۳.۰ (۲۹:۱۰ تا ۳۱:۲۰)

سایت معرفی شده در لایو:

طبیعی است که پاسخ‌دهی کامل به تمام سوالات مطرح شده در قالب لایو امکان‌پذیر نیست. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نگرفتید، می‌توانید از طریق فروم میهن بلاکچین و یا گروه تلگرامی، آن را مطرح کنید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا