معرفی پروتکل Hard صرافی بایننس و نحوه کسب توکن حاکمیتی آن !

صرافی بایننس محصول جدید لانچ پول خود را معرفی کرد. پروتکل Hard ، عرضه بخشی از توکن‌های شبکه خود را از طریق بایننس انجام خواهد داد. لانچ پول بایننس به کاربران اجازه می‌دهد تا از توکن‌های خود برای فارمینگ استفاده کنند و یا توکن‌های جدید به دست آورند.

در این مقاله علاوه بر نحوه کسب رایگان این توکن، شبکه هارد را معرفی خواهیم کرد.

پروتکل Hard چیست؟

معرفی پروتکل Hard

لانچ پول بایننس هفتمین پروژه  خود را معرفی کرد. پروتکل Hard نام این محصول جدید Binance است. این پروتکل یک شبکه کراس‌چین غیرمتمرکز است. نام توکن این شبکه HARD است. کاربران صرافی بایننس می‌توانند با استیک سه رمز ارز BNB، BUSD و KAVA در سه استخر مجزا این توکن را به صورت رایگان بدست آورند. فارمینگ این توکن از تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۱۳ آبان ۱۳۹۹) به مدت ۳۰ روز ادامه خواهد داشت. این توکن از تاریخ ۱۶ آبان در صرافی بایننس لیست شده و قابل معامله است. این توکن در جفت ارزهای HARDBTC، HARDBNB، HARDBUSD و HARDUSDT قابل معامله است. تعداد توکن‌های این شبکه و نحوه توزیع آن را در ادامه به صورت کامل مشاهده می‌کنید.

جزئیات عرضه توکن Hard protocol

نام توکن: HARD

تعداد کل توکن‌های این شبکه: ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن

توکن توزیع شده توسط بایننس: ۶,۰۰۰,۰۰۰ توکن

تعداد توکن‌هایی که از قبل عرضه شده: ۲۹,۲۰۰,۰۰۰ توکن

مشارکت در این لانچ پول نیازی به احرازهویت در صرافی بایننس نخواهد داشت.

مشارکت در استخرهای بایننس

برای کسب توکن hard سه استخر تعریف شده است، در ادامه نام این استخرها و تعداد کل توکن‌های اختصاص یافته به هر یک را مشاهده خواهید کرد:

  • استخر BNB : کل پاداش اختصاص یافته به این استخر برابر ۳,۶۰۰,۰۰۰ توکن HARD است که معادل ۶۰ % توکن‌های عرضه شده در لانچ پول بایننس است.
  • استخر KAVA : کل پاداش اختصاص یافته به این استخر برابر ۱,۸۰۰,۰۰۰ توکن HARD است که معادل ۳۰ درصد کل توکن‌های عرضه شده در لانچ پول بایننس است.
  • استخر BUSD : کل پاداش اختصاص یافته به این استخر برابر ۶۰۰,۰۰۰ توکن HARD است که معادل ۱۰ درصد کل توکن‌های عرضه شده در لانچ پول بایننس است.

معرفی مختصر Hard protocol

این پروتکل اولین Cross-chain Money market در بازار ارزهای دیجیتال است. با انتقال دارایی‌های دیجیتال به این پروتکل می‌توان در برنامه‌های وام‌دهی و سپرده‌گذاری این پروتکل شرکت کرد و با استفاده از دارایی دیجیتال خود، کسب درآمد کرد. نحوه کسب درآمد از این پروتکل را می‌توان به سه صورت زیر دسته‌بندی کرد:

  • تامین نقدینگی: می‌توان دارایی دیجیتال خود را به این پروتکل انتقال داد و در ازای آن سود دریافت کرد.
  • دریافت وام: امکان دریافت وام از این پروتکل وجود دارد. در ازای وثیقه گذاشتن دارایی دیجیتال، می‌توان از این پروتکل وام دریافت کرد.
  • توکن hard : تمامی تامین‌کنندگان نقدینگی و وام گیرندگان از این پروتکل، توکن Hard را دریافت می‌کنند.

این پروتکل بر روی شبکه KAVA راه‌اندازی شده است. و امکان برقراری ارتباط میان پروتکل کاوا و دیگر پروتکل‌ها را فراهم خواهد کرد.

توکن HARD

توکن این پروتکل با نماد HARD نمایش داده می‌شود. این توکن یک رمز ارز حاکمیتی و یا Governance token است. به واسطه این توکن، HARD protocol به یک شبکه غیرمتمرکز تبدیل شده و تمامی افراد در تصمیمات این شبکه تاثیر خواهند داشت.

نقشه راه پروتکل Hard

آنطور که در وایت‌پیپر این پروژه آمده، نقشه راه این شبکه را می‌توان به صورت زیر نمایش داد:

۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰ : ارائه شبکه آزمایشی Hard V1 – همچنین بررسی و حسابرسی کدهای این پروتکل در این گام باید نهایی شود.

۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ :  ارائه نسخه HARD V1، راه‌اندازی پروتکل.

۳۰ دسامبر ۲۰۲۰ : ارائه HARD V2. ارائه محصول وام‌دهی و سپرده‌گذاری برای ارزهای دیجیتال BTC، XRP، BNB، BUSD، USDX و LINK .

سخن آخر

پروتکل Hard هفتمین محصول در بایننس لانچ پول خواهد بود. توزیع توکن‌های این شبکه با نماد HARD توسط بایننس صورت خواهد گرفت. این شبکه، بر روی شبکه کاوا راه‌اندازی شده است.

توکن این پروتکل، یک توکن حاکمیتی است که کل رمزارزهای موجود، ۲۰۰ میلیون توکن است. دریافت رایگان توکن این پروتکل دیفای در صرافی بایننس نیازی به احراز هویت ندارد. از این رو فعالان ایرانی ارزهای دیجیتال می‌توانند بدون مشکل در این لانچ پول بایننس در عرضه توکن HARD مشارکت کنند.


54321
امتیاز کاربران

منبع medium binance
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
علی مهری

ادمین محترم آیا برای بقیه پروژه های لانچ پد هم احراز هویت نمیخواد؟ برای استیکینگ چی؟

علی عرب

کاش آموزش کاملش رو میزاشتید