اطلاعیه صرافی

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال؛ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

صرافی‌های رمزارز در ایران روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

آنچه در این مطلب می‌خوانید

صرافی بیت پین

هشدار بیت پین در رابطه با معاملات استیبل کوین BUSD

 • جزییات: صرافی بیت پین در کانال تلگرام خود اعلام کرد با توجه به اخبار مربوط به استیبل کوین BUSD و افزایش ریسک خرید و فروش آن، معاملات این استیبل کوین در وضعیت هشدار قرار گرفته است و به کاربران خود پیشنهاد کرد برای حفظ دارایی‌شان استیبل کوین BUSD خود را به سایر استیبل کوین‌ها تبدیل کنند.

اضافه شدن ۴ رمزارز جدید به بیت پین

 • جزییات: صرافی بیت پین اعلام کرد ۴ رمزارز PEPE 2.0، NFT، COMBO و BLZ را به فهرست معاملاتی خود اضافه کرده است.

پاداش‌های ۵ روز آخر میم کوین پارتی بیت پین

 • جزییات: صرافی بیت پین از پاداش ۵ روز آخر طرح میم کوین پارتی رونمایی کرد. بر این اساس، کاربران به ازای هردعوت جدید، ۱۰۰ هزار واحد شیبا و در ازای دعوت ۳۰ نفر، ۵ میلیون تومان پاداش دریافت می‌کنند.

صرافی تبدیل

پاداش‌های جدید طرج جزیره جایزه تبدیل

 • جزییات: صرافی تبدیل در کانال تلگرام خود اعلام کرد ماموریت‌ها و هدایای طرح جزیره جایزه این صرافی به‌روز شده است. این ماموریت‌ها و پاداش‌ آنها به شرح زیر است:
 • با اولین واریز تومانی به کیف پول خود در صرافی تبدیل و به مبلغ دلخواه، هدیه‌ای به ارزش ۱۰۰ میلیون بیبی دوج دریافت کنید.
 • دوستان خود را به ثبت‌نام در صرافی تبدیل دعوت کنید و بلافاصله ۲۰۰ میلیون بیبی دوج به ازای ثبت‌نام هر یک از آن‌ها دریافت کنید.
 • مجموع حجم معاملات خود را در بازارهای تتری صرافی تبدیل تا پایان شهریور به ۲۵۰ تتر برسانید و ۲۰۰ میلیون بیبی دوج هدیه بگیرید.

صرافی نوبیتکس

پشتیبانی از هردو نسخه USDC در شبکه آربیتروم توسط نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد از هر دو نسخه نیتیو و بریج استیبل کوین یو‌اس‌دی کوین به ترتیب با نمادهای USDC و USDC.e پشتیبانی می‌کند. به این منظور کاربران می‌توانند در صفحه واریز و یا برداشت USDC، نوع شبکه را بسته به انتخاب خود Arbitrum one یا Arbitrum one Bridge انتخاب کنند.

تغییر محدودیت‌های واریز و برداشت کاربران در نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد در راستای بهبود و ساده‌سازی احراز هویت و شروع به کار کاربران، فرآیند جدید ثبت‌نام و احراز هویت در نوبیتکس پیاده‌سازی شده و تغییراتی در محدودیت‌های واریز و برداشت کاربران در آینده نزدیک اعمال خواهد شد.
 • با اعمال این تغییرات، سقف واریز ریالی کاربران سطح ۱، مشابه سایر سطوح شده و میزان برداشت ریالی نیز به ۵۰ میلیون تومان افزایش خواهد یافت. اما برای برداشت در قالب رمزارز، کاربران باید با احراز هویت سطح کاربری خود را به سطح ۲ ارتقا دهند.
 • نوبیتکس از کاربران خود خواسته است تا جهت برداشت در قالب رمزارز، حداکثر تا تاریخ ۲۳ شهریور، وضعیت احراز هویت خود را به سطح ۲ کاربری ارتقا دهند.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمزارز است.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا