اطلاعیه صرافی

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال؛ ۱۷ آبان ۱۴۰۲

صرافی‌های رمزارز در ایران روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم.

صرافی بیت پین

اختلال در دسترسی به دامنه اصلی بیت پین

 • جزییات: صرافی بیت پین در کانال تلگرام خود اعلام کرد به دلیل اختلالات در زیرساخت‌های فنی و اینترنت کشور، دسترسی به دامنه اصلی این صرافی «bitpin.ir» ممکن است برای برخی از کاربران با اختلالاتی همراه شده باشد. این صرافی از این دسته از کاربران خواست تا زمان برطرف شدن این مشکل، از دامنه پشتیبان بیت پین با آدرس «bitpin.org» استفاده کنند.
 • همچنین بیت پین از کاربران خود خواست به دلیل حساسیت‌های دسترسی به بسترهای مالی و امکان رصد داده، پروکسی و فیلترشکن‌های خود را در زمان استفاده از پلتفرم‌های مالی غیرفعال نمایند.

ایردراپ رایگان بیت کوین در بیت پین

 • جزییات: صرافی بیت پین اعلام کرد کاربران می‌توانند تا ۳۰ آبان ماه، با معامله بیت کوین در این صرافی، شانس خود را برای دریافت رایگان ۱۰ میلیون ساتوشی افزایش دهند. به هر ۵ میلیون تومان معامله بیت کوین در بازار تومانی و ۵۰ تتر معامله بیت کوین در بازار تتری به صورت مجزا ۱ امتیاز تعلق می‌گیرد.
  این ایردراپ در ۳ مرحله برگزار می‌شود که به شرح زیر است:
 • ایردراپ اول: ۲ میلیون ساتوشی بین افرادی که در بازه زمانی ۱۳ تا ۱۸ آبان ماه، در این ایردراپ شرکت کنند. جوایز این ایردراپ، ۲۱ آبان ماه محاسبه و واریز می‌شود.
 • ایردراپ دوم: ۳ میلیون ساتوشی بین افرادی که در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۴ آبان ماه، در این ایردراپ شرکت کنند. جوایز این ایردراپ، ۲۸ آبان ماه محاسبه و واریز می‌شود.
 • ایردراپ سوم: ۵ میلیون ساتوشی بین افرادی که در بازه زمانی ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه، در این ایردراپ شرکت کنند. جوایز این ایردراپ، ۶ آذر ماه محاسبه و واریز می‌شود.

صرافی فرهاد اکسچنج

تبادل تمام جفت ارزها و ارزهای الکترونیکی در فرهاد اکسچنج

 • جزییات: صرافی فرهاد اکسچنج در کانال تلگرام خود اعلام کرد پس از آخرین آپدیت این مجموعه، امکان تبادل تمام جفت ارزها و همچنین ارزهای الکترونیکی مثل وب‌مانی و پرفکت‌مانی در دو جهت با ریال و تتر فراهم شده است. کاربران می‌توانند در قسمت «تبدیل سریع» مجموعه فرهاد اکسچنج، بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری یا احراز هویت به این نوع تبادلات بپردازند.

صرافی تبدیل

اضافه شدن ارز دیجیتال میم کوین به تبدیل

 • جزییات: صرافی تبدیل در کانال تلگرام خود از اضافه شدن ارز دیجیتال میم کوین (MEME) به لیست معاملات این صرافی خبر داد.

قرعه‌کشی یک دستگاه پلی‌استیشن ۵ در تبدیل

 • جزییات: صرافی تبدیل اعلام کرد تا ۱۵ آذر ماه کاربران می‌توانند با دعوت از دوستان خود به ثبت‌نام در این صرافی، امتیاز کسب کنند تا در قرعه‌کشی یک دستگاه PS5 شرکت داده خواهند شد.

صرافی نوبیتکس

توقف واریز توکن ANT به نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد به دنبال اعلام انجمن آراگون مبنی بر انحلال این انجمن، توکن ANT در قالب برنامه مشخصی به صورت کامل سوخته و حذف خواهد شد و دارایی دارندگان این توکن در قالب برنامه اعلام‌شده از جانب انجمن، تبدیل خواهد شد. بر اساس این تصمیم، واریز این توکن به نوبیتکس از دوشنبه ۱۵ آبان ماه متوقف شده است.

فعال شدن قابلیت ضریب در فروش تعهدی برای تمام کاربران نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد قابلیت ضریب در فروش تعهدی برای تمام کاربران نوبیتکس فعال شده است. همچنین کاربرانی که تاکنون امکان استفاده از قابلیت خرید تعهدی را داشتند، اکنون می‌توانند تا ضریب ۵ در این معاملات استفاده کنند.
 • استفاده از ضرایب بالاتر از ۲ نیازمند ارتقا به سطح ۲ کاربری دارد که از طریق احراز خودکار به سادگی قابل انجام است.

اضافه شدن ۲ رمزارز جدید به نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد دو رمزارز RNDR و BICO را به لیست معاملات خود اضافه کرده است. کارمزد هر دوی این رمزارزها تا پنجشنبه ۱۸ آبان ماه ساعت ۱۶ برای همه کاربران رایگان خواهد بود.

پشتیبانی از هارد فورک فلو توسط نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد از فرآیند ارتقا و هاردفورک شبکه فلو (FLOW) روز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ پشتیبانی خواهد کرد. بدین ترتیب، واریز و برداشت توکن‌های این شبکه از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه متوقف می‌شود و با اتمام فرآیند ارتقا و اطمینان از پایداری شبکه، مجددا فعال خواهد شد. شایان ذکر است بازار معاملاتی این توکن مثل قبل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

اضافه شدن قابلیت ییلد فارمینگ به نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد از امروز قابلیت ییلد فارمینگ روی تتر را برای کاربران خود فراهم کرده است و از طریق شناسایی و پایش عملکرد پلتفرم‌های فعال در این حوزه، راهکاری مطمئن را برای کسب پاداش در اختیار کاربران قرار داده است.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

این پست توصیه سرمایه‌گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمزارز است.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا