اطلاعیه صرافی

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال؛ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی‌های رمزارز در ایران روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه بررسی می‌کنیم.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

صرافی تبدیل

اضافه شدن ۲ رمزارز جدید به بازار اهرم‌دار تبدیل

 • جزییات: صرافی تبدیل اعلام کرد ۲ رمزارز استلار (XLM) و الگورند (ALGO) را به بازار اهرم‌دار خود اضافه کرده است.

پشتیبانی از بروزسانی اتم توسط تبدیل

 • جزییات: صرافی تبدیل اعلام کرد از بروزرسانی شبکه اتم در تاریخ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه پشتیبانی خواهد کرد. بدین ترتیب، واریز و برداشت در بستر شبکه اتم از ساعت ۱۹:۳۰ امروز تا پایان بروزرسانی و اطمینان از پایداری شبکه متوقف می‌شود.
 • خرید و فروش ارزهای مربوط به این شبکه در بازارهای معاملاتی تبدیل پس از بسته شدن شبکه همچنان امکان‌پذیر خواهد بود.

صرافی اوام‌پی فینکس

کاهش کارمزد انتقال تتر روی شبکه ترون در اوام‌پی فینکس

 • جزییات: صرافی او‌ام‌پی فینکس اعلام کرد کارمزد انتقال تتر در شبکه ترون (TRC-20) در این پلتفرم مبادلاتی به ۰.۹ تتر کاهش یافته است.

صرافی نوبیتکس

کاهش کارمزد برداشت بیبی دوج در نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد به دنبال آخرین رای‌گیری انجام‌شده در دائوی توکن بیبی دوج، کارمزد عملیات مرتبط با این توکن در شبکه BSC برداشته شده است. در نتیجه این تصمیم، کارمزد برداشت BABYDOGE در نوبیتکس که تاکنون مطابق قوانین شبکه برابر ۱۰ درصد از مقدار برداشت بود، به رقم ثابت مطابق با سایر توکن‌ها بر روی این شبکه تغییر خواهدکرد و برداشت بیبی‌دوج تا زمان اعمال کارمزدهای جدید، بسته خواهد ماند.

پشتیبانی از بروزرسانی بیت کوین کش در نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد از بروزرسانی شبکه بیت کوین کش در تاریخ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب، واریز و برداشت در بستر شبکه بیت کوین کش از ساعت ۱۴ امروز تا پایان بروزرسانی و اطمینان از پایداری شبکه متوقف شده است. ضمنا بازار معاملاتی تمامی توکن‌ها فعال بوده و عملیات آن تغییری نخواهد داشت.

هدیه نوبیتکس برای روز پیتزای بیت کوین

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد با خرید حداقل ۵ میلیون تومان بیت کوین در روز پیتزای این ارز دیجیتال (۲ خرداد ۱۴۰۳) کد تخفیف ۱۰۰٪ برای خرید پیتزا هدیه می‌دهد. کاربران کافی است پس از خرید وارد این لینک شوند و کد تخفیف اسنپ فود خود برای یکی از شعبه‌های سیب ۳۶۰ را دریافت نمایند.

کاهش حداقل میزان برداشت تون کوین در نوبیتکس

 • جزییات: صرافی نوبیتکس اعلام کرد حداقل میزان برداشت تون کوین در این پلتفرم معاملاتی را از ۵ به ۰.۲ TON کاهش داده است.

صرافی افکس (فرهاد اکسچنج)

هدیه افکس برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین توسط کاربران

 • جزییات: صرافی افکس اعلام کرد هر هفته به کاربرانی که قیمت بیت کوین را در این پلتفرم معاملاتی درست حدس بزنند، تا ۱۰۰۰ دلار «تتر» جایزه می‌دهد. برای این کار کافیست در باشگاه امتیازات این صرافی عضو شده و امتیاز دریافت کنید و سپس امتیازات خود را به ووچر تبدیل نمایید.

هشدار افکس نسبت به سو استفاده از حساب کاربری مشتریان

 • جزییات: صرافی افکس در اطلاعیه‌ای نسبت به تبلیغات و آگهی‌های کار آنلاین که از مشتریان درخواست خرید ارز و انتقال به افراد ناشناس می‌کنند (پولشویی) هشدار داد و خاطرنشان کرد در چنین شرایطی، کاربران از لحاظ قانونی شریک جرم شناخته شده و باید در مراجع قضایی پاسخگو باشند.

صرافی توایکس

حذف ۴ رمزارز از توایکس

 • جزییات: صرافی توایکس اعلام کرد ۴ رمزارز STC، RIM، DOGESWAP و MM را به دلیل برآورده نکرد معیارهای معاملاتی، از لیست خود حذف خواهد کرد. خدمات معامله و واریز این چهار توکن در حال حاضر بسته شده است و هولدرها تا ۱۵ خرداد می‌توانند آن را برداشت کنند.

پشتیبانی از بروزرسانی چیلیز، نوترون، بیت کوین کش و ای‌کش توسط توایکس

 • جزییات: صرافی توایکس اعلام کرد از بروزرسانی‌های شبکه‌های چیلیز چین (۱ خرداد ماه)، نوترون (۳ خرداد ماه)، بیت کوین کش (۲۶ اردیبهشت ماه) و ای‌کش (۲۶ اردیبهشت ماه) پشتیبانی خواهد کرد. بدین ترتیب، در روزهای مربوط به این بروزرسانی‌ها، واریز و برداشت در این شبکه‌ها متوقف و پس از پایداری شبکه‌ها برقرار خواهد شد.

اضافه شدن نات کوین به توایکس

 • جزییات: صرافی توایکس اعلام کرد همگام با بازارهای جهانی، روز پنجشنبه توکن نات کوین (NOT) را به لیست معاملات خود اضافه خواهد کرد. امکان برداشت نات کوین بعد از لیست شدن این توکن در صرافی‌های معتبر فراهم خواهد شد.

صرافی بیت پین

کاهش کارمزد بیبی دوج در بیت پین

 • جزییات: صرافی بیت پین اعلام کرد پس از رای آوردن پروپوزال بیبی‌دوج و حذف مالیات پروژه برای انتقال در شبکه BSC، کارمزد برداشت BABYDOGE در این پلتفرم از مدل کارمزد درصدی به مدل کارمزد مقداری تغییر کرده است. همچنین واریز و برداشت این توکن فعال بوده و کاربران به‌راحتی می‌توانند معاملات خود را انجام دهند.

اضافه شدن ۴ رمزارز جدید به بیت پین

 • جزییات: صرافی بیت پین اعلام کرد ۴ رمزارز جدید زیر را به لیست معاملات خود اضافه کرده است:
 • آرگو (AERGO)
 • تنسور (TNSR)
 • زتاچین (ZETA)
 • گیت کوین (GTC)

بسته شدن شبکه تون در بیت پین

 • جزییات: صرافی بیت پین اعلام کرد به دلیل ارتقای امنیت حساب کاربری، به‌روزرسانی زیرساخت‌های شبکه و اضافه شدن ممو، در حال حاضر شبکه تن (The Open Network) بسته شده و از ساعت ۲۴ امشب با آدرس‌های جدید باز خواهد شد. لازم به ذکر است که آدرس‌های قبلی به‌مدت یک هفته همچنان معتبر خواهند بود.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

این پست توصیه سرمایه‌گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمزارز است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا