اخبار خارجی

تحلیل قیمت بیت کوین؛ این کوین در مسیر قدم بزرگ بعدی خود

قیمت بیت کوین با روند صعودی نزدیک به ۹۳۰۰ و ۹۴۰۰ دلار مواجه است. به نظر می‌رسد بیت کوین آماده قدم بزرگ بعدی خود به بالاتر از ۹۴۰۰ دلار یا کمتر از ۹۰۰۰ دلار است.

قیمت بیت کوین در مسیر قدم مهم و بزرگ بعدی

اخیرا بیت کوین تلاش دیگری برای افزایش قیمت به بالاتر از ۹۳۰۰ دلار انجام داده است. قیمت بیت کوین به سطح مقاومتی ۹۳۳۰ دلار رسید و این سطح قمیت از روند صعودی بیشتر جلوگیری کرد.

رکورد قیمت جدیدی بر روی ۹۳۳۳ دلار ثبت شد و سپس بار دیگر کاهش یافت و به کمتر از ۹۲۵۰ و ۹۲۲۰ دلار رسید.

کمترین قیمت نیز نزدیک به ۹۱۸۰ دلار ثبت شد و به نظر می‌رسد بیت کوین سطح حمایتی ۹۲۰۰ دلار را حفظ می‌کند. سطح مقاومتی نزدیک به ۹۲۴۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. اولین سطح مقاومتی مهم نزدیک به سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصد کاهش قیمت اخیر از ۹۳۳۳ به ۹۱۹۴ دلار است.

قیمت بیت کوین

مانع کلیدی و مهم بعدی نزدیک به سطح ۹۳۰۰ دلار در حال شکل گیری است. این مانع نزدیک به سطح اصلاحی فیبوناچی ۷۶.۴ درصد کاهش اخیر از ۹۳۳۳ به ۹۱۸۰ دلار است. نکته مهمتر این است که الگوی شکست مهمی با سطح مقاومتی نزدیک به ۹۳۰۰ و ۹۳۶۰ دلار در نمودار ساعتی قیمت بیت کوین وجود دارد.

برای شروع روند صعودی، قیمت باید به بالاتر از سطح مقاومتی ۹۳۰۰، ۹۳۳۰ و ۹۳۶۰ دلار برسد. در آخر عبور از سطح قیمت ۹۴۰۰ دلار می‌تواند فرصت روندهای صعودی بیشتر را امکان پذیر سازد.

روند نزولی بیت کوین

به نظر می‌رسد قیمت بیت کوین سطوح حمایتی ۹۲۰۰ و ۹۱۲۰ دلار را حفظ خواهد کرد. اگر این شرایط ادامه پیدا کند احتمال روند نزولی بیشتر وجود دارد.

عبور از سطح حمایتی ۹۱۲۰ دلار می‌تواند روند نزولی چشمگیری را آغاز کند. سطح حمایتی بعدی می‌تواند ۹۰۰۰ دلار باشد.

اندیکاتورهای تکنیکال:

اندیکاتور MACD ساعتی: اندیکاتور MACD در حال حاضر در روند نزولی قرار دارد.

اندیکاتور RSI ساعتی: اندیکاتور RSI قیمت بیت کوین کمتر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی مهم: ۹۱۸۰ و سپس ۹۱۲۰ دلار.

سطوح مقاومتی مهم: ۹۲۶۰، ۹۳۰۰ و ۹۳۶۰ دلار.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا