اخبار بیت کوین

مدیرعامل توییتر: بیت کوین کاربرد و کارایی یک ارز را ندارد!

جک دورسی مدیرعامل توییتر بیان کرد که بیت کوین به طور گستره ای در حال همه گیر شدن است اما هنوز زود است که آن را به عنوان ارز در نظر گرفت.

بیت کوین را به ارز قابل استفاده تبدیل کنید

جک دورسی یکی از طرفداران بیت کوین در تاریخ ۴ سپتامبر بیان کرد که وی متقاعد شده است که این ارز دیجیتال برتر به طور گسترده ای همه گیر می شود. با این حال دورسی بیان کرد:

بیت کوین کاربرد و کارایی یک ارز را ندارد. این ارز به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود و همانند طلا می باشد. چیزی که نیاز داریم این است که این ارز دیجیتال را کاربردی تر و قابل دسترسی تر کنیم، اما هنوز این فضا وجود ندارد.

دورسی که اصول پیدایش این کوین و جامعه پیرامون آن را نوشته است، افزود پس از آنکه کریپتو به ارز رایج دنیای اینترنت تبدیل شود، شرکت اسکوئر (Square) بر خدماتی که به جای انتقال پول، بر افزودن ارزش معطوف هستند بیشتر تمرکز خواهد کرد.

جک دورسی بنیانگذار شرکت اسکوپر (Square) می باشد. وی برای عرضه پایانه اسکوئر که دستگاه کارت اعتباری و کارت بانکی می‌باشد در ملبورن حضور داشت و در مورد بیت کوین سخن گفت.

دورسی عاشق بیت کوین است

همانطور که کوین تلگراف پیش تر گزارش کرده بود، شرکت اسکوئر ابتدا در نوامبر ۲۰۱۷ اعلام کرد معاملات این ارز دیجیتال را عرضه خواهد کرد که این کار باعث شد سهام این شرکت طی ۵ روز ۱ میلیارد دلار افزایش داشته باشد.  دورسی در آگوست ۲۰۱۹ اذعان داشت:

ما عاشق بیت کوین هستیم. شاهد این بودیم که ۳.۵ میلیون مشتری در ماه ژوئن از کش کارت (Cash Card) استفاده کردند و استفاده رایج آنها نیز چند بار خرید در هفته بود. اکوسیستم های کش‌اپ و فروشنده ما دارای نقشه راه باورنکردنی درباره ارائه اهداف رشد اقتصادی ما‌ می‌باشد.

منبع
cointelegraph

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا