اخبار داخلی

مالباختگان کینگ مانی در مقابل شرکت بادران تجمع کردند

مالباختگان پرونده رمز ارز جعلی کینگ مانی به دلیل کلاهبرداری‌های انجام شده از سوی شرکت بادران، در مقابل این شرکت تجمع کردند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از خبرگزاری دانشجو، تعدادی از بازاریابان شرکت بادران گستران در ادامه روند اعتراضات خود نسبت به کلاهبرداری صورت گرفته در خصوص رمز ارز کینگ مانی، در مقابل مرکز آموزشی این شرکت واقع در کیلومتر ۲۰ اتوبان فتح تهران، خواستگار رسیدگی فوری مقامات عالی رتبه کشور، به ویژه رییس قوه قضاییه و فرماندهی کل نیروی انتظامی به پرونده کلاهبرداری چندین میلیاردی شرکت بادران شدند. بادران گستران متهم بوده که رمز ارز جعلی King Money را معرفی و به بازاریابان خود به فروش رسانده است.

تجمع مالباختگان رمز ارز جعلی کینگ مانی
تجمع مالباختگان رمز ارز جعلی کینگ مانی، ۳ آذر ۱۴۰۰

پرونده بررسی این کلاهبرداری بزرگ در دادسرای ناحیه ۳۱ در حال رسیدگی است با این وجود بنابر اخبار رسیده ابعاد پرونده بسیار گسترده است. مهر ماه وزارت اطلاعات در اطلاعیه اعلام کرد عوامل شبکه فروش رمز ارز جعلی کینگ مانی دستگیر شده‌اند، با این وجود هنوز دادگاهی در این خصوص برگزار نشده است.

تجمع مالباختگان رمزارز جعلی کینگ مانی

مالباختگان این ارز دیجیتال از شگرد‌های شرکت برای تشویق به سرمایه‌گذاری می‌گویند و اینکه قیمت این ارز تا بیش از ۲۰ هزار یورو افزایش می‌یابد، اما در نهایت به حدود ۴۰ یورو می‌رسد. میهن بلاکچین نیز قبلا به بررسی پروژه کینگ مانی پرداخته است. ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورای اسلامی گفته است پروژه رمز‌ ارز جعلی «کینگ مانی» بزرگترین پرونده کلاهبرداری در حوزه رمز ارزها بوده و بیش از ۴،۵۰۰ میلیارد تومان از قربانیان خود کلاهبرداری کرده است.

منبع
خبرگزاری دانشجو

نوشته های مشابه

3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا