اخبار عمومی

صرافی کوکوین با پرداخت ۲۲ میلیون دلار جریمه و خروج از ایالت نیویورک موافقت کرد

اسنادی که روز سه شنبه از دادگاه عالی ایالت نیویورک منتشر شد، نشان داد صرافی کوکوین (KuCoin) با پرداخت ۲۲ میلیون دلار جریمه و قطع دسترسی کاربران این ایالت موافقت کرده است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از کوین دسک، کوکوین قرار است ۱۶.۷۷ میلیون دلار به مشتریان نیویورکی بازپرداخت کند. به علاوه، این صرافی با پرداخت ۵.۳ میلیون دلار به دادستان کل ایالت نیویورک از اتهام خود تبرئه می‌شود. اتهام کوکوین این بود که با ارائه توکن‌هایی مثل اتریوم قوانین اوراق بهادار آمریکا را نقض کرده است.

لتیتیا جیمز (Letitia James)، دادستان کل ایالت نیویورک، در ماه مارس (اسفند ۱۴۰۱) از کوکین شکایت کرد و برای اولین بار ادعا کرد اتریوم یک نوع اوراق بهادار است. اکنون کوکوین‌ حداکثر تا ۱۲۰ روز بعد از اجرا شدن این حکم باید دسترسی به خدمات خود را برای کاربران نیویورکی قطع کرده و حساب‌های آن‌ها را ببندد. جانی لیو (Johnny Lyu)، مدیرعامل کوکوین، اعلام کرد:

طبق توافق ما کاربرانی که باید از کوکوین خارج شوند، تا ۱۰ روز دیگر یک ایمیل یا پیامک دریافت می‌کنند. اگر هیچ کدام از این‌ها را دریافت نکردید، مشکلی ندارید. مطمئن باشید که اولویت اصلی اما دارایی‌های شما است و امنیت آن‌ها همیشه تضمین می‌شود.

توییت جانی لیو
توییت جانی لیو – منبع: پلترم اکس

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا