اخبار خارجی

لامبورگینی خودرو های خود را بر روی بلاک چین اعتبار سنجی می کند!

لامبورگینی برند خودروسازی ایتالیایی و تولید کننده اتومبیل های اسپرت لوکس و SUV مستقر در سانت آگاتا بولونز با استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده بلاک چین Salesforce برای تأیید خودروهای خود استفاده می کند.

Salesforce، ارائه دهنده راهکار مشهور مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، نشان داده است که برند معروف اتومبیل های با کیفیت به لطف سیستم فناوری مدرن بلاک چین خود قادر به ردیابی و تائید اعتبار سریعتر و مطمئن تر خودروهای کلاسیک خود است.

طبیعت تغییر ناپذیر فناوری بلاک چین

شبکه فناوری بلاک چین با محوریت هایپر لجر  Salesforce  که در ماه می امسال به بازار عرضه شد، برای ایجاد یک سیستم مطمئن تر برای تأیید مجوز در طول فروش مجدد یک لامبورگینی اعمال خواهد شد. عموما هنگامی که یک لامبورگینی فروش مجدد می شود، این خودرو از صدها تست اعتبار سنجی رد می شود که در سکوی سانت آگاتا بولونز اتفاق می افتد.

این کار شرکت را ملزم می کند تا با جامعه بزرگی از حرفه ای ها، مانند رسانه ها، عکاسان، حراجی ها، تریدر ها و تعمیرگاه ها همکاری کند تا حساب و تاریخ کامل هر وسیله نقلیه را ردیابی و اعتبارسنجی کند.

استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده برای جلوگیری از امکان تعویض خودرو های اصلی با نمونه های تقلبی

برخی از شرکت ها فکر می کنند که هر اتومبیل مجهز به یک ثبت نام بی چون و چرا است که شامل شروط مهم مانند دارایی ها و خدمات پس از فروش می شود. ساختار جدید برای محافظت از خودرو های لامبورگینی از نمونه های تقلبی احتمالی تنظیم شده است زیرا کلیه بازرسی های توسط شرکت مورد نظر و کلیه نمایندگی های مجاز آن به طور کامل اداره می شوند.

این اولین بار نیست که گروه خودرویی فولکس واگن، مالک خودرو سازی لامبورگینی از شبکه فناوری دفتر کل توزیع شده Saleforce استفاده می کند. در آگوست امسال نیز مدل اونتادور اس، یک خودرو موتور متوسط اسپرت در رویدادی در هفته اتومبیل مونتری ۲۰۱۹، روی بلاک چین شرکت مجوز گرفت.

منبع
coinidol

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا