آموزشکیف پول

آموزش بروز رسانی فریمور ۱.۵.۵ کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

لجر اخیرا آپدیت جدیدی را برای فرمویر (Firmware) لجر نانو اس خود منتشر کرده است. از آنجایی که کاربران زیادی با این آپدیت مشکل داشتند، در این مقاله قصد داریم نحوه بروز رسانی کیف پول لجر نانو اس را به آخرین نسخه آموزش دهیم.

نکته مهمی که پیش از هر آپدیت یا بروز رسانی باید در نظر بگیرید این است که هنگامی چنین کیف پول هایی بروز رسانی را عرضه می کنند ابتدا یک جست و جوی ساده در گوگل داشته باشید و نظرات دیگر کاربرانی که این آپدیت را انجام داده اند بخوانید. اگر بروز رسانی جدید با مشکلی مواجه نبود و کاربران نظر مثبتی در خصوص آن داشتند اقدام به بروز رسانی کنید در غیر این صورت صبر کنید تا مشکلات آپدیت عرضه شده حل شود و اقدام به بروز رسانی کنید. زیرا ممکن است سیستم های شما با مشکل مواجه شوند و یا به درستی کار نکنند.

مورد دیگری که در این خصوص مشاهده شده بود این بود که یک بدافزار آپدیتی را برای لجر لایو پاپ آپ می کرد که با بروز رسانی می توانستند به اطلاعات شما دست یابند و کوین های شما را به سرقت ببرند.

در کل بهتر پیش از انجام هر آپدیتی در خصوص آن جست و جو کنید و نظرات دیگران را در گوگل یا یوتیوب بررسی کنید. حالا به سراغ آموزش این آپدیت می رویم:

در ویدیو به این موضوع اشاره شد و بد نیست در اینجا هم بیان کنیم. به این نکته توجه داشته باشید که اگر فرمویر شما نسخه ۱.۴.۱ می باشد باید حتما به ۱.۴.۲ بروز رسانی کنید و سپس این آپدیت را انجام دهید. هنگامی که این کار را نکنید کیف پول سخت افزاری شما با مشکل مواجه می شود. نحوه آموزش آپدیت ۱.۴.۱ را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

8 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا