مقالات عمومی

Lenovo به دنبال پتنت بلاکچین برای تایید مدارک

با توجه به گزارش اخیر، Lenovo برای پتنت جدید بلاکچین به اداره ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده درخواست داده تا یک دستگاه الکترونیکی برای اطمینان از صحت یک سند فیزیکی با استفاده از تکنولوژی بلاکچین تولید کند. این دستگاه یک مدل تایید شده را در سند فیزیکی به یک الگو تبدیل می کند و به دستگاه اجازه می دهد تا درستی سند را بررسی کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

برنامه، با شماره 20180046889 در تاریخ 15 فوریه 2018، توسط Lenovo  منتشر شد. تیم مخترعان که شامل رابرت جیمز کاپینو، تیموتی وینتپپ کینگزبری، اسکات ونتو لی و راسل اسپایت وانبلن از نیویورک بودند، در تاریخ 1 آگوست 2016 این برنامه را ایجاد کردند.‌
دستگاه الکترونیکی یک تصویر دیجیتال از سند را ایجاد می کند. این دستگاه شامل پردازنده، حافظه، ماژول تایید‌شده سند، یک ورودی با یک تصویرگر و یک خروجی با پرینتر است.

در سیستم‌های قدیمی به دلیل پیچیدگی های تکنولوژیکی و عدم وجود استانداردهای پذیرفته‌شده، از سند‌های کاغذی استفاده میشد. هنگامی که یک سند کاغذی به صورت فیزیکی امضا شده و سپس اسکن می‌شود، و به صورت فکس یا ایمیل فرستاده می شود، هیچ اطمینانی وجود ندارد که متن پس از امضای سند تغییر نکرده باشد.
این سیستم میتواند روشی برای جلوگیری از جعل امضا یا متن سند را ارائه دهد. هنگامی که سند چاپ و اسکن می شود، ماژول تایید شده سند را با الگو مطابقت میدهد. سپس می توان محتوا را مقایسه کرد تا تأیید کند که از زمان چاپ تغییری صورت گرفته است یا نه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا