تیم دراپر: شبکه لایتنینگ قیمت بیت کوین را به ۲۵۰,۰۰۰ دلار می رساند!

تیم دراپر (Tim Draper) پیش بینی کرده است بیت کوین می‌تواند پس از سال ۲۰۲۲ به قیمت میلیون دلاری برسد زیرا پردازش کنندگان پرداخت ها، تراکنش های آسانتر را امکان پذیر می‌سازند.

تیم دراپر طی جلسه پرسش و پاسخ در همایش بلاک چین و هوش مصنوعی کشور مالت گفت نوآوری هایی نظیر شبکه لایتنینگ می‌تواند کلید افزایش قیمت بیت کوین باشند.

دراپر: ۴ سال دیگر قیمت بیت کوین به ۲۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید

تیم دراپر با تکرار ادعای قبلی خود، افزود هم چنان معتقد است قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ به ۲۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

وی گفت:

به نظرم پردازش کنندگان پرداخت بیت کوین، انجام تراکنش ها را آسانتر خواهند کرد.

در مورد اینکه چرا بیت کوین می‌تواند در سه یا چهار سال آتی به رکورد قیمت جدیدی دست یابد، دراپر گفت:

به دلیل وجود شبکه لایتنینگ، OpenNode و شاید سایر برنامه هایی که به ما امکان می‌دهند تا بیت کوین را به طور راحت و سریع خرج کنیم. بنابراین بیت کوین صرفا دیگر یک ذخیره ارزش نمی‌باشد بلکه در ریزپرداخت ها، خرده فروشی ها و همه جا نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

به وجود آمدن احساس خوش بینانه و صعودی قیمت بیت کوین

اگرچه لایتنینگ به معنای کامل یک پردازش کننده پرداخت نمی‌باشد اما تراکنش های تقریبا آنی بیت کوین را بین نودها و از طریق کانال هایی که استفاده از آنها تقریبا هیچ هزینه ای ندارند را امکان پذیر می‌سازد. در نتیجه، کارمزد تراکنش های بیت کوین می‌تواند بسیار کمتر از تراکنش های داخل زنجیره و به مقدار یک ساتوشی (تقریبا ۰.۰۰۰۰۸۷۸۸ دلار) باشد.

طبق گزارش کوین تلگراف، دراپر مدت هاست که یکی از خوش بینان بزرگ بیت کوین می‌باشد و پیش بینی او در خصوص افزایش نجومی قیمت بیت کوین همانند جان مکافی است.

در ماه سپتامبر، وی حتی رقم ۲۵۰,۰۰۰ دلاری بیت کوین را “محافظه کارانه” خواند و افزود که بیت کوین باعث تحول ژئوپولوتیکی قابل توجهی خواهد شد.

افراد مهم و شناخته شده دیگری نیز با نظرات دراپر در خصوص قیمت بیت کوین موافق می‌باشند، به طوری که بابی لی (Bobby Lee) موسس صرافی BTCC هفته گذشته مدعی شد که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۸ به ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
سعید cryengine

سلام وقت بخیر چندتا ابهام در مورد شبکه لایتینگ دارم اونم اینه اگه قرار باشه تراکنش های ریز خارج از بلاک چین انجام بشه خوب مفهوم غیرمتمرکز شدن ارز دیجیتال زیر سوال میره آیا این خوبه یا بد؟ سوال دومم اینه که اگه شبکه ی لایتینگ اجرا بشه قابلیت دوبار یا چند بار خرج کردن خطری براش حساب میشه یا نه؟ سوال سومم اینه که چه کاریه آخه بهتر نیست از بیت کوین کش یا ارزهای خیلی بهتر که مقیاس پذیری بهتری دارن استفاده بشه چه گیری دادیم به بیت کوین؟بیت یه ارز غیرقابل استفاده س و به نظرم باید… بیشتر بخوانید »

ادمین سایت

سلام وقت شما هم بخیر، در مورد سوال اولتون خیلی های دیگه هم با شما هم عقیده هستن و یکی از دلایلی که حجم مبادلاتی زیادی در شبکه لایتنینگ جابجا نمیشه همین هستش، به نظرم وجود لایتنینگ باعث نمیشه که غیر متمرکز بودن از بین بره، در واقع لایتنینگ به وجود اومد که بتونه مقیاس پذیری شبکه بیت کوین رو حل کنه، نگرانی های زیادی در مورد شبکه لایتنینگ وجود داره و موردی هم که شما گفتین یکی از این موارد هستش ولی باید در نظر داشته باشیم که واقعا نیازی نیست که وقتی دو یا چند نفر به همدیگه… بیشتر بخوانید »

soroush torabi

سلام
معرفی نکردید تیم دراپر چه سمتی دارند

ادمین سایت

سلام وقت بخیر، ایشون یک سرمایه گذار مطرح آمریکایی و حامی بیت کوین هستن