اخبار آلتکوین

کاهش قیمت چین لینک به 0.0001 دلار؛ چه اتفاقی برای قیمت LINK در بایننس افتاد؟

۱۲ مارس ۲۰۲۰ برای همیشه در یاد معامله کنندگان ارزهای دیجیتال به عنوان روزی باقی خواهد ماند که ۵۰ میلیارد دلار از ارزش بازار طی چند دقیقه و به دلیل تاثیرات جهانی ویروس کرونا از دست رفت. این موضوع باعث شد که طی چند دقیقه، قیمت بیت کوین با سقوط ۳۰ درصدی از ۷۸۰۰ به ۵۵۰۰ دلار کاهش یابد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاهش قیمت موقتی چین لینک به ۰.۰۰۰۱ دلار

بیشترین کاهش قیمت ارزهای دیجیتال مربوط به چین لینک (LINK) بوده است که به طور موقت قیمت آن در بازار نقدی بایننس تا ۰.۰۰۰۱ دلار نیز کاهش یافت. نمودار یک ساعته فوق، تصویر بهتری از شرایط پیش آمده را نشان می‌دهد.

چه اتفاقی برای قیمت LINK در بایننس رخ داد؟

در حال حاضر هیچ ارتباط مستقیمی با بایننس در خصوص اینکه واقعا چه اتفاقی برای قیمت LINK افتاده است وجود ندارد. تنها فرض موجود این است که کاهش قیمت، طبیعی و به دلیل فروش ناشی از ترس از جانب سرمایه گذارانی است که به منظور کاهش ضرر خود طی سقوط سریع قیمت ها، سفارش های فروش گذاشته اند. در نتیجه، عرضه از تقاضا پیشی گرفت و تنها سفارش های خرید با قیمت ۰.۰۰۰۱ دلار باقی ماندند. این شرایطی است که در فروش ناشی از ترس به وجود می‌آید.

از تحلیل بیشتر شرایط از دیدگاه فردی که در این قیمت به شدت تخفیف خورده، اقدام به خرید کرده است می‌توان نتیجه گرفت که وی فردی به شدت خوش شانس بوده است. در حال حاضر قیمت LINK در بازار نقدی بایننس ۲.۳۷ دلار است. این موضوع افزایش ۲,۳۷۰,۰۰۰ درصدی نسبت به قیمت ۰.۰۰۰۱ دلار را نشان می‌دهد. طی چند دقیقه، ۱۰۰ دلار به آسانی به ۲,۳۷۰,۰۰۰ دلار تبدیل شد.

کاهش قیمت LINK به ۱.۸۱۳ دلار در قراردادهای آتی بایننس

با بررسی مجدد اتفاق اخیر در سراسر پلتفرم بایننس، این نکته را دریافتیم که قراردادهای آتی در خصوص قیمت LINK در همین مدت تنها به ۱.۸۱۳ دلار کاهش یافت. قیمت LINK در حال حاضر در قراردادهای آتی بایننس ۲.۳۰ دلار است.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا