اطلاعیه صرافی

استیکینگ منعطف با قلک تترلند؛ سود روزشمار به علاوه امکان برداشت آنی

صرافی تترلند اعلام کرد کاربران این صرافی می‌توانند دارایی خود را به صورت روزانه در این صرافی استیک کنند و ضمن کسب سود روزانه هر لحظه که تمایل دارند آن را از استیکینگ خارج کنند. این سرویس جدید تترلند که «استیکینگ منعطف» نام گرفته است لزوم قفل شدن بلند مدت سرمایه در سرویس‌های استیکینگ برای کسب سود را از میان برداشته است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

صرافی‌های رمزارز در ایران روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم.

صرافی تترلند

قابلیت «استیکینگ منعطف» در بازه زمانی دلخواه در صرافی تترلند فعال شد

 • جزییات: صرافی تترلند در کانال تلگرام خود اعلام کرد کاربران این صرافی می‌توانند رمزارزهای خود را در این صرافی به صورت «منعطف» استیک کنند. به این معنا که کاربران می‌توانند در زمان دلخواه، طرح‌ استیکینگ خود را لغو کنند و رمزارز خود را به همراه پاداشی که بدست آورده‌اند، دریافت کنند. نکته‌ مهم درباره استیکینگ منعطف این است که پاداش به میزان روزهای کامل و رأس ۱۲ بامداد محاسبه می‌شود.
استیکینگ منعطف در تترلند
استیکینگ منعطف در تترلند
 • با این روش جدید استیکینگ که توسط تترلند ارائه شده است، خبری از قفل شدن سرمایه در دوره‌های چندماهه نیست و کاربر هر زمان که بنابر شرایط بازار تصمیم به فروش رمزارز خود بگیرد، می‌تواند به سرعت آن را از استیکینگ خارج کند و به دارایی خود دسترسی داشته باشد.
 • نکته مهم دیگر این سرویس تترلند این است که استیکینگ منعطف به رمزارزهای PoS یا اثبات سهام محدود نیست و با استفاده از خدمات Lending در حوزه دیفای، امکان کسب پاداش از طیف گسترده‌ای از رمزارزها وجود دارد و در حال حاضر بیش از ۳۰ رمزارز از جمله بیت کوین و دوج کوین را شامل می‎‌شود.
 • استیکینگ دیفای به‌صورت ثابت یا منعطف در قلک تترلند ارائه می‌شود.

دومین سبد سرمایه‌گذاری بینوِست با نام BGC در تترلند فهرست شد

 • جزییات: صرافی تترلند در کانال تلگرام خود اعلام کرد بعد از ارائه سبد Bdefi بینوِست در تترلند، این دو مجموعه از فهرست‌شدن سبد دیگری خبر داده‌اند. این سبد که BGC نام دارد، ترکیبی بهینه از طلا و رمزارز است و هم‌اکنون کاربران می‌توانند در تترلند برای خرید واحدهای آن اقدام کنند.

صرافی والکس

ایردراپ ۱۰۰ میلیون شیبا

 • جزییات: صرافی والکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد کاربران برای شرکت در ایردراپ ۱۰۰ میلیونی شیبا، کافی است در کانال تلگرام والکس عضو باشند و یک فرم کوتاه را تکمیل کنند.

توقف امکان خرید CRV در معامله سریع والکس

 • جزییات: صرافی والکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد پس از حمله هکری به استخرهای نقدینگی کرو فایننس (Curve Finance) امکان خرید توکن CRV در سرویس معامله سریع والکس بسته شده است. اما امکان فروش و برداشت این توکن باز است.

وضعیت تسویه‌های ریالی در تعطیلات چهارشنبه و پنجشنبه

 • جزییات: صرافی والکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد به خاطر تعطیلی چهارشنبه و پنجشنبه بر اساس تصمیم هیئت دولت و با توجه به تعطیلی سیستم‌های بانکی در این سه روز تعطیلی، تسویه‌ حساب‌ها و برداشت‌های ریالی در اولین روز کاری برابر با شنبه چهاردهم مرداد انجام خواهد شد.

صرافی بیت پین

توقف امکان واریز CRV به بیت پین

 • جزییات: صرافی بیت پین در کانال تلگرام خود اعلام کرد با توجه به هک استخرهای نقدینگی پلتفرم دیفای کرو و روند کاهشی ارزش این رمزارز CRV، معاملات این رمزارز در وضعیت هشدار قرار دارد و به کاربران خود پیشنهاد کرد برای حفظ ارزش دارایی‌ خود از خرید و فروش هیجانی خودداری کنند. بیت پین همچنین اعلام کرد تا زمان پایدار شدن وضعیت، واریز این ارز به بیت‌پین موقتا مسدود شده است.

تسویه ریالی بدون تعطیلی در بیت‌پین

 • جزییات: صرافی بیت پین در کانال تلگرام خود اعلام کرد با وجود اعلان تعطیلی در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه توسط هیئت دولت و مشخص نبودن وضعیت تسویه تراکنش‌های پایا و ساتنا در شبکه بانکی، بیت‌پین برای حفظ استانداردهای جهانی خود، تسویه‌های ریالی این دو روز را از صندوق ذخایر ارزی خود انجام خواهد داد و کاربران این صرافی می‌توانند مطابق روزهای عادی بدون مشکل تسویه ریالی انجام دهند و از بازارهای بی‌مرز ارزهای دیجیتال جا نمانند.

صرافی تبدیل

برقرار بودن سرویس برداشت آنی تبدیل در تعطیلات

 • جزییات: صرافی تبدیل در کانال تلگرام خود اعلام کرد علی‌رغم تعطیلی بانک‌های کشور در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه برداشت آنی صرافی تبدیل همچنان بدون تأخیر انجام می‌شود. با این حال در این ایام، تراکنش‌های سرویس پایا انجام نمی‌شوند و به اولین روز کاری بعدی (شنبه) موکول می‌شوند.

اضافه شدن ۶ رمزارز به بازارهای تتری و تومانی

 • جزییات: صرافی تبدیل در کانال تلگرام خود اعلام کرد کاربران این صرافی می‌توانند ۶ ارز دیجیتال زیر را علاوه بر بخش خرید آسان، در بازارهای تتری و تومانی تبدیل معامله کنند:
  • رپد بیت‌کوین (WBTC)
  • او کی بی (OKB)
  • اس اس وی نتورک (SSV)
  • کسپر (CSPR)
  • اونیکس کوین (XCN)
  • بایکونومی (BICO)

صرافی نوبیتکس

وضعیت تسویه‌های ریالی در تعطیلات چهارشنبه و پنجشنبه

 • جزییات: صرافی نوبیتکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد با توجه به تعطیلی اعلان شده توسط هیئت دولت در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه و تعیین تکلیف نشدن وضعیت تراکنش های پایا و ساتنا در شبکه بانکی، تسویه‌های ریالی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، مطابق روزهای تعطیل رسمی در اولین روز کاری بعد، یعنی شنبه انجام خواهد شد.

صرافی همتاپی

وضعیت تسویه‌های ریالی در تعطیلات چهارشنبه و پنجشنبه

 • جزییات: صرافی همتاپی در کانال تلگرام خود اعلام کرد با توجه به اعلام تعطیلی ناگهانی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (۱۱ و ۱۲ مردادماه) و عدم تعیین تکلیف وضعیت تراکنش های پایا و ساتنا در شبکه بانکی کشور، تسویه های ریالی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مطابق روزهای تعطیل رسمی در اولین روز کاری بعد، یعنی شنبه انجام خواهد شد.

صرافی سرمایکس

وضعیت تسویه‌های ریالی در تعطیلات چهارشنبه و پنجشنبه

 • جزییات: صرافی سرمایکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد بنابر اعلام هیات دولت مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۲، و همچنین تعطیلی بانک‌ها در این دو روز، طبق اعلام شاپرک تسویه با پذیرندگان در این روزها انجام نخواهد شد. بنابراین تمامی مبالغ تراکنش‌های امروز و روزهای جاری، روز شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ با کاربران تسویه خواهد شد.

صرافی اکسبیتو

وضعیت تسویه‌های ریالی در تعطیلات چهارشنبه و پنجشنبه

 • جزییات: صرافی اکسبیتو در کانال تلگرام خود اعلام کرد به خاطر اعلام تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه و ناپایدار بودن وضعیت تراکنش‌های پایا و ساتنا در شبکه بانکی، تسویه های ریالی این دو روز مطابق روزهای تعطیل رسمی، در اولین روز کاری بعدی یعنی شنبه ۱۴ مرداد انجام خواهد شد.

صرافی رمزینکس

وضعیت تسویه‌های ریالی در تعطیلات چهارشنبه و پنجشنبه

 • جزییات: صرافی اکسبیتو در کانال تلگرام خود اعلام کرد طبق اطلاعیه شرکت شاپرک، به علت تعطیلی سراسری کشور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۱۱ و ۱۲ مرداد، تسویه‌ی شاپرکی با پذیرندگان انجام نخواهد شد. بنابراین درخواست‌های برداشت ریال رمزینکس در اولین روز کاری هفته آینده (شنبه ۱۴ مرداد) انجام می‌شود.

صرافی فرهاد اکسچنج

وضعیت تسویه‌های ریالی در تعطیلات چهارشنبه و پنجشنبه

 • جزییات: صرافی فرهاد اکسچنج در کانال تلگرام خود اعلام کرد که با توجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، تسویه ریالی سفارش‌های برداشتی که در این روزها ثبت گردند، به اولین روز کاری بعد از تعطیلات یعنی روز شنبه موکول خواهند شد.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمزارز است.

کوشیار حیدری

علاقه‌مند به ریاضیات، موسیقی و بیت کوین. میتونم در قالب یه بیت کوین مکسی فشار خون هواداران اتریوم رو بالا ببرم اما در عین حال به برنامه نویسی اتریوم هم شدیدا علاقه‌ دارم. مهندسی برق خوندم و دکترای نفت رو بعد از آشنایی با کریپتو ول کردم. روز و شبم رو با زیر و رو کردن داده‌های مختلف و تلاش برای بیشتر کردن آگاهیم در مورد اقتصاد کلان، برنامه‌نویسی و تحلیل آنچین می‌گذرونم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا