اخبار آلتکویناخبار عمومی

لایت کوین سهام بانک آلمانی WEG را خرید!

لایت کوین (LTC) آغاز شراکت خود را با توکن پی (TokenPay) برای خرید سهام یک بانک آلمانی اعلام کرد. بنیان گذار لایت کوین، چارلی لی این شراکت را با شرکت توکن پی در راستای خرید سهام بانک آلمانی WEG با هدف تسهیل در روند داد و ستد های تجاری در فضای ارزهای دیجتالی خبر داد. او همچنین اذعان دارد که این شراکت در حقیقت عقد یک قرار داد برد-برد است. بدین گونه که توکن پی می تواند از قابلیت های سیستم پیشرفته بلاک چین لایت کوین استفاده نماید و از طرف دیگر سهام داری در این بانک باعث می شود تا کاربران به سادگی بتوانند داد و ستد های خود را با لایت کوین انجام دهند.

طبق گزارش های بدست آمده، توکن پی 9.9% سهام بانک WEG  را خریداری کرده است که بر اساس قانون گذاری کشور آلمان در حیطه ی سهام این میزان بالاتری درصدی از سهام یک بانک است که دیگر سرمایه گذاران می توانند خریداری کنند. البته لازم به ذکر است که این قانون دست خوش تغییراتی است تا توکن پی در آینده بتواند تمامی سهام این بانک را خریداری کند.

 

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا