اخبار خارجی

🔴لوکال بیت کوینز به ایرانی‌ها اجازه انتقال دارایی بلوکه شده را می‌دهد!

چند ماهی از انتشار خبر بلوکه شدن دارایی‌های ایرانیان در لوکال بیت کوینز می‌گذرد. لوکال بیت کوینز یکی از واسطه‎‌های معتبر ارزهای دیجیتال است که در آن کاربران کشورهای مختلف می‌توانند با یکدیگر به مبادله ارزهای دیجیتال بپردازند. لوکال بیت کونیز در واقع یک صرافی نیست؛ این پلتفرم امکانی را فراهم می‌کند که کاربران بتوانند ارزهای دیجیتال خود را نه با لوکال بیت کوینز، بلکه با یکدیگر خرید و فروش کنند. لوکال بیت کوینز تا همین چند وقت پیش در میان ایرانیان از محبوبیت زیادی برخوردار بود. با این وجود، این واسطه پس از مدتی از ارائه خدمات به ایرانی‌ها امتناع کرد و اعلام کرد که دارایی‌های کاربران ایرانی در این پلتفرم بلوکه شده و همچنین، آنها دیگر قادر به استفاده از اکانت خود و خرید و فروش هم نیستند.

این خبر برای تمامی افرادی که سرمایه قابل توجهی را با استفاده از پلتفرم لوکال بیت کوینز تبدیل به ارز دیجیتال کرده بودند، خبری تکان دهنده بود. از همان موقع، افراد زیادی به مکاتبه با لوکال بیت کوینز پرداختند و درخواست انتقال دارایی‌های خود را با این واسطه در میان گذاشتند.

خوشبختانه پس از گذشت مدت کوتاهی این مکاتبات نتیجه مثبتی به دنبال داشت؛ طبق اعلام یکی از کاربران میهن بلاک چین، لوکال بیت کوینز اعلام کرده که ایرانیان می‌توانند دارایی‌های بلوکه شده خود را به کیف پول دیگری منتقل کنند. ایرانیان همچنان قادر نخواهند بود که در این پلتفرم به خرید و فروش بپردازند، اما خبر خوب این است که آنها می‌توانند به ارزهای دیجیتال خود دسترسی داشته باشند و آنها را به کیف پول دیگری انتقال دهند. عکس زیر بیانگر مکاتبه یکی از کاربران با لوکال بیت کوینز است:

متن این مکاتبه از این قرار است:

کاربر:

من به سایت شما اعتماد کردم و در اون سرمایه‌گذاری کردم. من خونه‌ام رو فروختم و باهاش بیت کوین خریدم. لطفا بهم اجازه بدید دارایی‌هام رو خارج کنم. اگه سیاست‌های شما با کشور من منطبق نیستند، لطفا فقط بهم اجازه بدید اکانتم رو خالی کنم. مثل بایننس و بقیه سایت‌ها. اگر اکانت من رو باز نکنید، زندگی‌ام نابود خواهد شد. 

لوکال بیت کوینز:

سلام. در نظر داشته باشید که اگر از قبل اکانتی داشته باشید، قادر خواهید بود که بیت کوین خود را خارج کنید؛ ولی دیگر قادر نخواهید بود که در این پلتفرم به خرید و فروش بپردازید. بابت مشکلات پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم. 

 

در صورتی که شما هم تجربه مشابهی از مکاتبه با این پلتفرم یا پلتفرم‌های مشابه را داشته‌اید، نتیجه آن را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم به انتشار اقدامات راهبردی در این زمینه کمک کنیم.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

14 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا