آیا قیمت اتریوم به ۱۰۰۰ دلار خواهد رسید؟

اتریوم اخیرا عملکرد خوبی نداشته است. این ارز دیجیتال همانند دیگر آلتکوین ها به طور چشمگیری تحت تاثیر بیت کوین قرار گرفته است. در واقع برخلاف بیت کوین، اتریوم در کاهش قیمت سال پیش به پایین ترین قیمت خود طی این دو سال اخیر رسید. این نزول قیمت منجر به کاهش سهم ۷.۸۴ درصدی این ارز در بازار شد.

موضوع جالب توجه این است که طی دوره افزایش قیمت ها این آمار و ارقام بیش از ۲۰ درصد بود. در واقع در اواسط تا اواخر سال ۲۰۱۷ بسیاری معتقد بودند که ارزش بازار اتریوم از بیت کوین هم پیشی می گیرد و بیشتر می شود.

عملکرد ضعیف دومین ارز دیجیتال برتر احتمالا به دلیل عدم وجود ICO ها از طریق این پلتفرم می باشد زیرا اتریوم زمانی کاتالیزری برای تمامی افراد بود تا اتر خریداری کنند. در واقع در سال ۲۰۱۷ سرمایه گذارانی که به دنبال سودهای زیاد بودند مجبور بودند برای شرکت در ICO هایی که اغلب وعده ارائه پروتکل های تغییر دهنده را می دادند، اتر خریداری کنند.

متاسفانه برخی از تحلیلگران انتظار دارند که قیمت این ارز دیجیتال حتی پایین تر بیاید. چندین هفته گذشته اتریوم خط پشتیبانی را شکست و حدود ۰.۰۱‍۵ بیت کوین بود.

تقلا گاوهای اتریوم

به نظر می رسد گاوهای این ارز دیجیتال همچنان امیدوار می باشند. تحلیلگر نیک پتل اخیرا یک نظرسنجی توسط توییتر خود راه اندازی کرد و از افراد پرسید آیا آنها معتقدند که اتریوم بیش از ۱۰۰۰ دلار معامله خواهد شد یا خیر. قابل توجه است که از ۴ هزار افراد شرکت کننده در این نظرسنجی، ۷۰ درصد معتقدند که این ارز دیجیتال یک روزی چهار رقمی خواهد شد.

همچنین تعدادی از تحلیلگران معتقدند که احتمالا این کوین به زودی حرکتی را علیه بیت کوین آغاز می کند زیرا یک فراکتال در حال شروع به کار است. گلکسی تحلیلگر محبوب این صنعت اخیرا خاطر نشان کرد که نمودار بیت کوین/ اتریوم در حال حاضر شبیه زمان قبل از انفجار سال ۲۰۱۷ می باشد که در آن زمان این دارایی بیش از ۰.۱ بیت کوین بود.

همچنین فاندامنتال های این زنجیره بسیار خوب عمل کرده اند. در دو مال اول سال استیبل کوین های مبتنی بر بلاکچین اتریوم نسبت به Venmo ارزش بیشتری دارند. همچنین ماینرهای اتریوم با تاکید بر پول غیرمتمرکز و فناوری بلاکچین، کمتر از ۱ درصد کارمزد Venmo را دریافت می کنند. همچنین دیفای (DeFi) و صرافی غیرمتمرکز نیز در چند ماه گذشته شاهد افزایش چشمگیر کاربرد و استفاده بوده اند.


منبع ethereumworldnews
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
هوشنگ رسولی

با سلام و عرض خدا قوت به تمامی دست اندر کاران سایت بسیار خوب ،راستگو و فنی میهن بلاکچین.
درصورت امکان راجع به شرکت worldwideenergy و توکن e2c
(electronic energy coin) اطلاع رسانی بفرمایید. با نهایت سپاس

ادمین سایت

با سلام. ممنون از لطفتون. مقاله e2c در سایت موجوده. لینکش رو براتون میزارم: https://mihanblockchain.com/what-is-e2c/

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین