اخبار آلتکوین

مارکوس تیلن: آلت‌کوین‌ها در بازار خرسی قرار دارند؛ واقعیتی تلخ برای تریدرها

وضعیت کنونی برای هر کسی که در سال ۲۰۱۷ یا ۲۰۲۱ آلتکوین‌ها را معامله کرده است، نوستالژیک است. مارکپس تیلن محقق تِن اکس‌ریسرچ (10X Reaeach)، ۱۱۵ کوین را تحلیل کرده و متوجه شده است که به طور متوسط ​​۵۰٪ نسبت به سقف خود در سال ۲۰۲۴ کاهش یافته‌اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، اعتقاد بر این است تا زمانی که نقدینگی ارزهای دیجیتال به طور قابل توجهی بهبود نیابد، این ضررها همچنان تشدید خواهند شد. تیلن تاکید کرد که اکنون آلت‌کوین‌ها در بازار نزولی قرار دارند.

اهمیت مدیریت ریسک موثر

به عقیده تحلیلگران ۱۰ اکس‌ریسرچ، بیت‌کوین و اتریوم که به ترتیب ۱۱٪ و ۱۳٪ کاهش یافته‌اند، با حرکت تریدرهای باهوش از آلت‌کوین‌ها به سمت این کوین‌های با ثبات‌تر، مشابه چرخه‌های گذشته، بهتر عمل کرده‌اند.

بقا در بازار نزولی آلتکوین نیازمند مدیریت ریسک موثری است. از جمله دلایل اصلی سقوط بازار آلت‌کوین‌ها، عرضه توکن‌های قفل شده و شاخص‌های ضعیف نقدینگی در بازار کریپتو است.

نزدیک به ۲ میلیارد دلار توکن قرار است در ده هفته آینده عرضه شود که می‌تواند قیمت آلت‌کوین‌ها را بیشتر کاهش دهد. صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر که ۱۳ میلیارد دلار در اوایل سال ۲۰۲۲ در بازار نزولی سرمایه‌گذاری کرده بودند، اکنون این شرکت‌ها تحت فشار سرمایه‌گذاران خود برای بازگشت سرمایه هستند، زیرا هوش مصنوعی به سرمایه‌گذاری جذاب‌تری تبدیل شده است.

منبع: ۱۰ اکس ریسرچ
منبع: ۱۰ اکس ریسرچ

شرایط فعلی بازار آلتکوین‌ها

۷۳٪ از ۱۱۵ کوین بررسی شده در ماه مارس به اوج خود رسیدند، اما آلت‌کوین‌ها در سال ۲۰۲۴ با بازار نزولی شدیدی روبرو هستند. در این بین، بیت کوین از سایر کوین‌ها از جمله اتریوم بهتر عمل کرده است. با این حال، پویایی بازار در اوایل ماه مارس تغییر کرد.

منبع: ۱۰ اکس ریسرچ
منبع: ۱۰ اکس ریسرچ

در اوایل مارس ۲۰۲۴، بیت کوین به هدف پایان سال پیش‌بینی شده توسط ۱۰اکس ریسرچ یعنی ۷۰٬۰۰۰۰ دلار رسید. سال گذشته نیز هدف پایان سال ۲۰۲۳، قیمت ۴۵٬۰۰۰۰ دلار به طور دقیق پیش‌بینی شد و افزایش تا ۶۳٬۰۰۰ دلار منتهی به هاوینگ سال ۲۰۲۴ نیز پیش‌بینی درستی بود.

در این گزارش اشاره شده، اگرچه اهداف بالاتری مانند ۱۲۵٬۰۰۰ دلار برای بیت کوین شدنی است، اما کاهش نقدینگی کریپتو (رشد M2 را فراموش کنید) بازار را عقب نگه داشته است.

این شرکت در ۸ مارس (۱۸ اسفند ۱۴۰۲)، محتاط شد و سعی کرد صعود بالای ۷۰٬۰۰۰ را بخرد اما ۶۸٬۳۰۰ دلار را به عنوان خط قرمز (حد ضرر) خود قرار داد. هنگامی که بیت کوین به زیر ۶۰٬۰۰۰ دلار برسد، در صورتی که هدف کوتاه مدت ۵۵٬۰۰۰ دلار محق نشود، این حد ضرر را به ۶۲٬۰۰۰ دلار کاهش می‌دهد که به عنوان معیاری برای ورود مجدد خواهد بود.

منبع
۱۰ اکس ریسرچ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا