اخبار خارجی

توکن‌های NFT در استوری‌های اینستاگرام آزمایش می‌شوند

متا، شرکت مادر اینستاگرام روز چهارشنبه اعلام کرد که با استفاده از پلتفرم واقعیت افزوده خود به اسم Spark AR، آزمایش توکن‌های NFT در استوری‌های اینستاگرام را آغاز خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، مارک زاکربرگ مدیر عامل متا در این خصوص گفت ما در حال گسترش آزمایش‌های خود هستیم تا افراد بیشتری بتوانند توکن‌های NFT خود را در اینستاگرام نشان دهند. متا هم‌چنین خاطرنشان کرده است:

پس از آنکه این ویژگی را با کاربران منتخب خود در فیسبوک آزمایش و اجرا کردیم، خالقان و کلکسیونرها می‌توانند آیتم‌های کلکسیونی و دیجیتالی خود را در فیسبوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

زاکربرگ گفت:

ما به زودی این ویژگی را در فیسبوک نیز ارائه می‌دهیم. این ویژگی ابتدا با گروه کوچکی از کاربران آمریکایی آغاز می‌شود. به زودی با استفاده از Spark AR به آزمایش توکن‌های NFT در استوری‌های اینستاگرام خواهیم پرداخت.

اوایل هفته جاری متا اعلام کرد به سایر شرکت‌های فناوری ملحق خواهد شد تا استانداردهای متاورس را ایجاد کنند. این گروه در صدد ایجاد نسخه بعدی وب و اینترنت هستند و اهداف مشترکی برای وب ۳ و متاورس دارند. از شرکت‌هایی که به این طرح ملحق شده‌اند می‌توان به مایکروسافت، انویدیا و کوالکام اشاره کرد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا