اخبار بلاکچین

آپدیت کیف پول موبایل و افزونه مرورگر متامسک منتشر شد؛ تغییرات جدید چیست؟

کیف پول متامسک در آخرین به‌روزرسانی خود اصلاحات مهمی را در رابطه با حریم خصوصی کاربران انجام داده است. در این آپدیت، مشکلی که در هنگام تعامل با برنامه‌های مختلف، تمامی حساب‌های کاربر در این کیف پول به آن برنامه متصل می‌شد برطرف شده است.

به گزارش د بلاک، پیش از این زمانی که کاربران کیف پول متامسک خود را به اپلیکیشن‌های مختلف متصل می‌کردند، تمامی حساب‌های آنها به آن اپلیکیشن متصل می‌شد؛ حتی اگر کاربران تمایلی به انجام آن نداشتند. با این حال، در آخرین بروزرسانی، متامسک این مشکل را برطرف کرده است.

متامسک در پستی وبلاگی در این رابطه نوشت:

به عنوان مثال ممکن است بخواهید حساب شماره ۱ خود را به عنوان «حساب عمومی» و در ارتباط با دامنه ENS خود استفاده کنید در حالی که حساب شماره ۲ خود را به فعالیت‌های دیفای اختصاص داده باشید و تصمیم بگیرید آن را به در حالت خصوصی نگه‌داری کنید. با این بروزرسانی، دیگر تمامی حساب‌ها با یکدیگر متصل نخواهند شد.

در این بروزرسانی همچنین میزان داده‌هایی که هنگام استفاده از سرویس‌های شخص ثالث برای آنها ارسال می‌شود محدود شده است. علاوه بر این، از این به بعد زمانی که کاربری یک حساب در کیف پول متامسک ایجاد می‌کند، می‌تواند هر ارائه‌دهنده RPC که بخواهد را انتخاب کند. ارائه‌دهنده RPC، سرویسی است که برای تعامل با بلاکچین استفاده می‌شود. پیش از این، اینفیورا که متعلق به شرکت کانسنسیس است، به صورت خودکار برای تمامی کاربران انتخاب می‌شد.

این اصلاحات پس از اعمال تغییراتی در برخی از تنظیمات مربوط به حریم خصوصی در ماه فوریه (بهمن) انجام شده است.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا